Nowy iPhone 3G rozłożony na części

Nowy iPhone 3G rozłożony na części
Źródło zdjęć: © WP.PL

11.07.2008 17:37, aktual.: 07.08.2008 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś oficjalnie zadebiutował iPhone 3G. Zespół iFixit udał się w podróż ze Stanów Zjednoczonych do Nowej Zelandii aby na premierze nowego urządzenia mobilnego od Apple rozebrać go na części...

Dziś oficjalnie zadebiutował _ iPhone 3G _ - następca popularnego iPhone. Jego premiera odbywa się w 22 krajach na całym świecie. Do końca bieżącego roku telefon zostanie wprowadzony do oferty telefonii komórkowych w 70 państwach w tym również w Polsce - w sieci _ Orange _.

W ciągu ostatnich miesięcy pojawiało się mnóstwo plotek na temat nadchodzącego iPhona 3G. Jedna z nich dotyczyła baterii rzekomo przylutowanej do elektroniki, na której trwałość narzekali użytkownicy poprzedniej generacji urządzenia. Dziś wszystko stało się jasne. Zespół _ iFixit od lat zajmujący się tematyką komputerów _ Mac _ oraz urządzeń mobilnych _ iPod _ i _ iPhone _ udał się na premierę iPhone 3G _ aby rozebrać go na części.

Najwcześniej premiera miała się odbyć w Nowej Zelandii (11 lipca o godzinie 12:01, czasu Nowej Zelandii), dlatego redaktorzy z _ iFixit udali się w podróż ze Stanów Zjednoczonych aby jak najszybciej mieć nowego iPhone 3G _ w swoich rękach. Na miejscu za cenę 97. dolarów nowozelandzkich zakupili czarną wersję urządzenia i od razu przystąpili do rozkładania go na części.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)