Nowy gadżet w Biedronce. Przyda się na nadchodzące upały

Nowy gadżet w Biedronce. Przyda się na nadchodzące upały
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

08.07.2019 14:27

Upały zelżały, ale wiele wskazuje na to, że tylko na chwilę. Ocieplenie już zapowiadane jest na koniec tygodnia, a temperatury powyżej 30 stopni mają powrócić w dalszej części miesiąca. Biedronka ma w swojej ofercie gadżet, który pozwoli się na nie przygotować.

Przed nami trzy wyjątkowo chłodne i deszczowe dni, ale dalsze prognozy pogodypogody są już optymistyczne dla urlopowiczów. W czwartek ociepli się, a nadchodzący weekend ma być już wszędzie słoneczny. Później mogą wrócić upały - informują Wiadomości WP.

Biedronka: gadżet na upały

Biedronka trochę nie trafiła z nowym gadżetem - już dziś, w poniedziałek 8 lipca, na sklepowych półkach pojawił się wentylator kolumnowy firmy Hoffen. Aura za oknem nie zachęca do korzystania z takich technologicznych rozwiązań, ale już za parę dni znowu będziemy szukać sposobów na domową klimatyzację.

Wentylator kolumnowy Hoffen to urządzenie o mocy 40W. Pod względem wyglądu przypomina kolumnę kina domowego. To nie przypadek. Jego sercem jest wąska turbina o wysokości 78,5 cm, obracająca się w osi pionowej, a nie tak jak w tradycyjnych wiatrakach, w osi poziomej. Taka konstrukcja sprawia, że urządzenie powinno łatwo się przenosić i że zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Jak tłumaczy producent, dzięki funkcji oscylacji wentylator kieruje powietrze do różnych części pomieszczenia, równomiernie je chłodząc. Oferuje trzy tryby pracy: normalny, nocny oraz zmienny. Przy zmianie trybu z normalnego na nocy obroty wentylatora stopniowo zmniejszają się dzięki czemu jego praca jest cichsza.

Urządzenie poza trzema trybami pracy oferuje również trzy tryby prędkości wraz z timerem. Dzięki tej ostatniej opcji wentylator wyłączy się po zaprogramowanym wcześniej czasie.

Wentylator kolumnowy od dziś w Biedronce

Produkt dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 8 lipca do 20 lipca br. lub do wyczerpania zapasów. Jego cena wynosi 129 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)