Nowy firmware dla Sony Ericsson Xperia oraz neo V

Nowy firmware dla Sony Ericsson Xperia oraz neo V

Nowy firmware dla Sony Ericsson Xperia oraz neo V
25.08.2011 16:03, aktualizacja: 27.08.2011 02:08

Sony Ericsson zaprezentowała dziś nowe oprogramowanie dla dla smartfonów z rodziny Xperia, które zwiększa możliwości telefonu. Najważniejsze nowości to "Facebook inside Xperia" oraz funkcjonalności kamery 3D. Aktualizacja oprogramowania pozwoli także na pełne wykorzystanie możliwości platformy Android Gingerbread, w tym aplikacji Google Talk z czatem wideo.

"Facebook inside Xperia" –. to aplikacja Sony Ericsson zapewniająca dostęp do mediów społecznościowych. Teraz została ona wzbogacona, dzięki czemu użytkownicy smartfonów Xperia będą mogli klikać na "Lubię to", dzielić się informacjami i odkrywać portal Facebook w jeszcze szybszy i bardziej intuicyjny sposób.

Najnowsze usprawnienia kamery wprowadzają technologię panoramicznego widoku w 3. ("sweep panorama"), dzięki której obrazy mogą zostać zarejestrowane, a następnie obejrzane w wersji 3D po podłączeniu telefonu do telewizora z funkcją 3D za pomocą wyjścia HDMI.

Obraz
© Xperia Neo V (fot. SonyEricsson)

Xperia neo V to jeden z pierwszych nowych produktów, które zostaną wprowadzone na rynek z nowym oprogramowaniem. Smartfon Xperia neo V będzie oferować wszystkie funkcje, takie jak Google Talk z czatem wideo, panoramiczny widok w 3. i wzbogaconą aplikację "Facebook inside Xperia". Neo V został oparty o najnowsze oprogramowanie Android i najlepsze technologie Sony, w tym Reality Display z Mobile BRAVIA Engine. Telefon będzie wyposażony w procesor 1 GHz Qualcomm Snapdragon MSM8255.

Aktualizacja oprogramowania w skrócie:
• Smartfony Xperia™zostaną zaktualizowane do Adnrodia 2.3.4 Gingerbread
• Uaktualniona aplikacja "Facebook inside Xperia"
• funkcjonalność panoramicznego widoku
• Aktualizacja oprogramowania umożliwi użytkownikom wykorzystania ich telefonów jako mini-mobilnego komputera dzięki podłączeniu urządzeń przez USB (mysz, klawiatura lub kontroler gier) do stacji multimedialnej Sony Ericsson LiveDock. Za pomocą złącza HDMI można również podłączyć smartfon do telewizora, aby cieszyć się obrazem na dużym ekranie.
• Wpisywanie tekstu poprzez swobodne przesuwanie palca od jednej litery do drugiej, "zamaszystym" ruchem.
• Zrzut ekranu

Obraz

Zeskanuj kod QR i pobierz najlepszą aplikację o nowych technologiach na swój telefon z Androidem! Tech.Wp.pl zawsze w twoim telefonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)