Nowy firmware dla aparatu Canon SX1 IS - osbsługa RAW

Nowy firmware dla aparatu Canon SX1 IS - osbsługa RAW

Nowy firmware dla aparatu Canon SX1 IS - osbsługa RAW
23.02.2009 12:10, aktualizacja: 23.02.2009 12:27

Canon anonsuje ekscytujący dodatek do swojego słynnego kompaktowego aparatu cyfrowego PowerShot SX1 IS - oprogramowanie układowe (firmware) pozwalające na fotografowanie do plików w formacie RAW.

Posiadacze aparatu PowerShot SX1 IS będą mogli pobrać update oprogramowania układowego umożliwiającego fotografowanie do nieprzetworzonego formatu RAW, zyskując odwzorowanie szczegółów zdjęcia. Jest to idealne rozwiązanie dla fotografujących ceniących sobie kontrolę nad głównymi parametrami po zrobieniu zdjęcia, raczej niż przed. Dodatkowo użytkownicy PowerShot SX1 IS mogą pobrać bezpłatną kopię oprogramowania Digital Photo Professional firmy Canon –. postprodukcja stanie się intuicyjna i da świetne rezultaty. Ten szybki edytor RAW pozwala na dostosowanie najważniejszych ustawień takich jak balans bieli, kompensacja ekspozycji i wyostrzenie jeszcze przed konwersją do formatu JPEG.

Obraz
© (fot. Canon)

Oprogramowanie układowe umożliwiające zapis RAW będzie dostępne do pobrania od połowy marca 2009 roku. Aby uzyskać informację o oprogramowaniu i jego dostępności użytkownicy PowerShot SX1 IS powinni odwiedzać witrynę http://web.canon.jp/imaging/BeBit-e.html. Program Digital Photo Professional będzie dostępny do pobrania z centrum oprogramowania Canon Europe na stronie http://software.canon-europe.com/.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)