Nowy dysk SSD Kingston V310 - szybki i pojemny

Nowy dysk SSD Kingston V310 - szybki i pojemny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.07.2014 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kingston wprowadza na rynek dysk SSDNow V310. Dzięki wykorzystaniu kontrolera Phison 3108, dysk jest 10-krotnie szybszy niż nośniki HDD 7200RPM. 960GB pojemności zapewnia wystarczającą ilość miejsca na ulubione filmy, muzykę, gry i wszelkie pliki i aplikacje.

Dysk zapewnia prędkości zapisu i odczytu na poziomie 45. MB/s i pozbawiony ruchomych części mechanicznych, dzięki czemu jest odporny na wstrząsy. Dysk zużywa mniej energii i utrzymuje niską temperaturę, dzięki czemu jest bardziej niezawodny od tradycyjnych dysków HDD. 960GB powierzchni dyskowej sprawia, że SSDNow V310 może zastąpić używany dotychczas dysk HDD, a przeniesienie danych na nowy, szybszy nośnik nie będzie stanowić większego problemu.

Dysk SSDNow V31. dostępny jest w wersji stand-alone lub w zestawie all-in-one. Ten ostatni zawiera wszelkie niezbędne akcesoria oraz oprogramowanie do klonowania plików i systemu operacyjnego – wszystko po to, aby ułatwić użytkownikowi instalację oraz bezproblemowe rozpoczęcie pracy z nowym dyskiem.

Ceny nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)