Nowy dysk SSD Kingston V310 - szybki i pojemny

Nowy dysk SSD Kingston V310 - szybki i pojemny

Nowy dysk SSD Kingston V310 - szybki i pojemny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.07.2014 10:38

Kingston wprowadza na rynek dysk SSDNow V310. Dzięki wykorzystaniu kontrolera Phison 3108, dysk jest 10-krotnie szybszy niż nośniki HDD 7200RPM. 960GB pojemności zapewnia wystarczającą ilość miejsca na ulubione filmy, muzykę, gry i wszelkie pliki i aplikacje.

Dysk zapewnia prędkości zapisu i odczytu na poziomie 45. MB/s i pozbawiony ruchomych części mechanicznych, dzięki czemu jest odporny na wstrząsy. Dysk zużywa mniej energii i utrzymuje niską temperaturę, dzięki czemu jest bardziej niezawodny od tradycyjnych dysków HDD. 960GB powierzchni dyskowej sprawia, że SSDNow V310 może zastąpić używany dotychczas dysk HDD, a przeniesienie danych na nowy, szybszy nośnik nie będzie stanowić większego problemu.

Dysk SSDNow V31. dostępny jest w wersji stand-alone lub w zestawie all-in-one. Ten ostatni zawiera wszelkie niezbędne akcesoria oraz oprogramowanie do klonowania plików i systemu operacyjnego – wszystko po to, aby ułatwić użytkownikowi instalację oraz bezproblemowe rozpoczęcie pracy z nowym dyskiem.

Ceny nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)