Nowy Android wyciekł do sieci! Mamy zrzuty ekranu

Nowy Android wyciekł do sieci! Mamy zrzuty ekranu
Źródło zdjęć: © chip.pl

02.07.2013 08:24, aktual.: 02.07.2013 08:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa wersja systemu pojawiła się póki co tylko dla jednego modelu telefonu – Galaxy S4 w wersji Google Edition, dostępnej przez sklep Play (ale nie w naszym kraju). Posiadacze serii Nexus, którzy chcieli mieć szybki dostęp do aktualizacji tym razem muszą chwilę poczekać.

Nie wiadomo, czy mamy do czynienia z finalną wersją systemu, ale bezpieczniej założyć, że jest to wciąż edycja testowa. Co nowego? Właśnie z tym jest problem, bo zmian nie widać –. wizualnie nie ma żadnych różnic w porównaniu do wersji 4.2.2.

Jak wynika z relacji portalu Android Police zmieniło się działanie przycisku Wi-Fi, którego... nie da się wyłączyć. Przynajmniej nie w tak prosty sposób. Nawet gdy przycisk przesunięty jest w pozycję "Off", telefon wciąż używa kontrolera sieci bezprzewodowej i skanuje dostępne sieci, aby umożliwić szybszą lokalizację w aplikacjach, które tego wymagają. Jeżeli nam to nie pasuje, trzeba zajrzeć do menu Zaawansowane i odznaczyć opcję dotyczącą skanowania w tle.

Obraz
© (fot. Sammobile via chip.pl)

Poprawiono interfejs aparatu dla wszystkich urządzeń. Ta zmiana pojawiła się już w wersji 4.2.2, ale tylko dla HTC One/Galaxy S4 w wersji dostępnej przez Google Play. Wszyscy posiadacze Galaxy S4 w wersji Google Play mogą instalować ROM na własną odpowiedzialność. Całą procedurę znajdziecie tutaj.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Microsoft przegrywa walkę o SkyDrive"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)