Nowy, 27-calowy monitor LED Asus VE278Q z matrycą TN

Nowy, 27‑calowy monitor LED Asus VE278Q z matrycą TN

Nowy, 27-calowy monitor LED Asus VE278Q z matrycą TN
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.01.2012 13:28, aktualizacja: 26.01.2012 15:22

Nowy monitor wprowadzony do oferty Asus ma przekątną 27 cali i wyposażono go w matrycę TN. Jak wszystkie monitory w ofercie tego producenta, tak i ten monitor wyposażono w technologię Smart Contrast Ratio, która dynamicznie dostosowuje kontrast poprzez regulację podświetlenia.

Czas reakcji na poziomie 2ms powinien eliminować większość zakłóceń i tzw. „ghosting”, zapewniając płynny obraz video. Dodatkowo monitor VE278. został wyposażony w funkcję AI Light, która automatycznie dostosowuje monitor do słabszego oświetlenia, żeby zapewnić komfort oczom. Monitor posiada funkcję PIP (Picture in Picture) umożliwiającą wyświetlanie obrazu z dwóch osobnych sygnałów jednocześnie. Wbudowane w urządzenie cyfrowe wejścia to:L HDMI, DVI-D, D-Sub i DisplayPort. Interfejs DisplayPort oferuje lepszą obsługę wielu monitorów, dłuższe połączenie kablem oraz współpracę z innymi wejściami, np. VGA, DVI i HDMI.

Za optymalizację wydajności i wierności obrazu odpowiedzialna jest technologia Splendid Video Intelligence Technology, która odpowiednio dostosowuje kolory, jasność, kontrast i ostrość. Monitor Asus VE278. posiada także wbudowane głośniki 2 x 3W RMS. W fazie pracy monitor zużywa 45W energii.

Cena: ok. 1800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)