Nowości w jesiennej ofercie laptopów Samsung

Nowości w jesiennej ofercie laptopów Samsung

Nowości w jesiennej ofercie laptopów Samsung
Źródło zdjęć: © Samsung
08.10.2010 11:39, aktualizacja: 08.10.2010 11:50

Samsung wprowadza na polski rynek dziewięć nowych modeli notebooków i netbooków. Nowe modele to małe i lekkie konstrukcje, przeznaczone do codziennych zadań, ale również multimedialne komputery, które, jak ma nadzieję producent, potrafią sprostać wyzwaniom najbardziej wymagających użytkowników

Seria SF

Notebooki serii SF zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej dopasowywać się do dynamicznego i zmiennego stylu życia dzisiejszych użytkowników. Komputery z tej serii charakteryzuje błyszcząca i odporna na zadrapania obudowa koloru kości słoniowej, matowo-czarne wnętrze i klawiatura wyspowa. Wyposażone zostały w zapewniające szybkie działanie i niskie zużycie energii dwurdzeniowe procesory Intel Core i3/i5.

Obraz
© Samsung SF310 (fot. Samsung)

Notebooki Samsung SF będą dostępne w dwóch rozmiarach (13.3”. SF310 oraz 15.6” SF510) od października 2010 w cenie od 2999 PLN.

Seria NF

Oparte na tej samej koncepcji stylistycznej co seria SF, netbooki serii NF łączą w sobie mobilność i ciekawe wzornictwo. Najmocniejszy z nowej rodziny netbooków Samsung NF31. wyposażono w matrycę HD podświetlaną diodami LED, system dźwięku przestrzennego, nowy, dwurdzeniowy procesor Intel Atom N550, pamięć DDR3 i system operacyjny Windows 7. Dzięki tym cechom model NF310 otwiera nowy rozdział w kategorii multimedialnych możliwości netbooków.

Obraz
© Samsung NF310 (fot. Samsung)

Czas pracy na baterii modelu NF21. wynosi 10,7 godziny (6-komorowa bateria o pojemności 6600 mAh).

Netbooki serii NF dostępne będą w sprzedaży w październiku od 119. PLN.

Seria QX

Notebooki z serii QX wyposażone zostały w procesor Intel Core i5. Aby wydłużyć czas pracy na baterii, komputery z tej serii wykorzystują dwie karty grafiki: wewnętrzną kartę graficzną Intela do codziennych zastosowań oraz kartę nVIDIA do wyświetlania filmów HD lub gier. Karty przełączają się między sobą automatycznie, optymalizując zużycie energii.

Obraz
© Samsung QX510 (fot. Samsung)

Opływowy kształt komputerów z serii QX przypomina przekrój skrzydła samolotu. Solidna i odporna na zadrapania obudowa gwarantuje dużą wytrzymałość. Aluminiowa pokrywa ekranu i zajmujący całą dostępną powierzchnię wyświetlacz LCD w połączeniu z bocznymi klapkami, kryjącymi niezbędne porty komunikacyjne, składają się razem na gładki, nieprzerwany profil. Samsung wyposażył dodatkowo swoje komputery w funkcjonalną klawiaturę wyspową i duży, pozbawiony przycisków pad, który można obsługiwać wieloma palcami, zwiększając tym samym dokładność i szybkość pracy.

Notebooki serii QX dostępne będą w sprzedaży w październiku od 359. PLN.

Seria RF

Najmocniejszymi stronami notebooków z serii RF są najnowsze rozwiązanie graficzne nVIDIA - karta graficzną GT330. z 1 GB pamięci lub karta GT420M z 2 GB pamięci - które zapewnią komfortowe oglądanie grafik 3D i filmów HD. Podwójne kieszenie na dysk twardy (w modelu 17-calowym) umożliwiają powiększenie miejsca na dysku nawet do 1 TB. Taka pojemność wystarczy do zapisania wszystkich osobistych zdjęć i ulubionej kolekcji filmowej. Podświetlany diodami LED wyświetlacz HD+, dający niezwykle realistyczny obraz w formacie 16:9, gwarantuje ostrość obrazu oraz głębię kolorów.

Obraz
© Samsung RF710 (fot. Samsung)

Notebooki serii RF dostępne będą w sprzedaży w październiku w cenie od 3299 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)