Nowości LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie dla biznesu

Nowości LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie dla biznesu

Nowości LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie dla biznesu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.07.2014 17:25, aktualizacja: 04.07.2014 08:45

Od dzisiaj Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. Od teraz nowe taryfy Power LTE, dające możliwość korzystania bez limitów z Internetu LTE przez cały czas trwania umowy, będą dostępne także dla klientów biznesowych.

Od dzisiaj Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. Od teraz nowe taryfy Power LTE, dające możliwość korzystania bez limitów z Internetu LTE przez cały czas trwania umowy, będą dostępne także dla klientów biznesowych. Również w ofercie dla klientów indywidualnych posiadających własny sprzęt pojawiają się nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

Nowa oferta Power LTE dla biznesu to trzy abonamenty: 4. zł, 59 zł i 79 zł netto, dające możliwość korzystania z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy. Do wyboru jest umowa ze sprzętem na 12 lub 24 miesiące.
Plus i Cyfrowy Polsat oferują trzy podstawowe pakiety danych, które można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko LTE. Przy umowie na 2. miesiące pakiety o wielkości 20 GB, 25 GB i 35 GB, przy umowie na 12 miesięcy pakiety o wielkości 10 GB, 15 GB i 20 GB. Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE, nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu, definiującego priorytet dostępu do sieci), transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. Dla abonamentu za 79 zł jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, dla abonamentu za 59 zł jest to prędkość do 20 Mb/s, a dla abonamentu za 49 zł do 10 Mb/s.
Istnieje również możliwość zawarcia umowy bez sprzętu na 1. miesięcy, a jeszcze w lipcu wprowadzona zostanie opcja zawarcia takiej umowy na 24 miesiące, w której klient otrzyma comiesięczny rabat na abonament, wysokości 15 zł netto.
We wprowadzonej dziś ofercie są również dostępne niższe abonamenty: za 1. zł i 39 zł netto, oferujące podstawowy pakiet danych bez usługi nielimitowanego Internetu LTE.
Istnieje również możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i lojalki. Klient posiadający własny sprzęt, który nie chce wiązać się długotrwałym kontraktem, może za 2. zł netto miesięcznie podpisać umowę na pakiet 3 GB i ma jedynie 30-dniowy termin jej wypowiedzenia.
Na klientów, którzy dokonają zakupu przez sklep internetowy, czekają dodatkowe korzyści w postaci danych. Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)