ycipk-2fpjql

Nowości IKEA: Inteligentne głośniki Sonos już niebawem dostępne w Polsce

IKEA i Sonos połączyli siły, by zaoferować klientom zupełnie nowe głośniki z linii Symfonisk. Głośniki zaprezentowane zostały w kwietniu, ale na razie nie są jeszcze ogólnodostępne w sklepach w sklepach. Do sprzedaży na całym świecie mają trafić w wakacje, ale już znamy ceny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe głośniki z linii Symfonisk stworzone przez Sonos dla IKEA już w wakacje trafią do sprzedaży
Nowe głośniki z linii Symfonisk stworzone przez Sonos dla IKEA już w wakacje trafią do sprzedaży (Materiały prasowe)
ycipk-2fpjql

Współpraca IKEA i Sonos zaowocowała powstaniem linii inteligentnych głośników Symfonisk, które trafią do sprzedaży już w sierpniu 2019.

Nowe głośniki IKEA Symfonisk od Sonos

Rodzina głośników Symfonisk, która powstała we współpracy IKEA i Sonos obejmuje dwa modele sprzętu. Pierwszy z nich to lampka stołowa z wbudowanym głośnikiem WiFi, oferując wysokiej jakości dźwięk zbliżony do możliwości Sonos One.

ycipk-2fpjql

- Od początku wiedzieliśmy, że chcemy rzucić wyzwanie tradycyjnej estetyce high-tech. Głośnik częściowo pochodzi z pomysłu na kominek - elementu, który rozsiewa ciepłe światło i dźwięk - mówi projektantka IKEA, Iina Vuorivirta.

Nowe głośniki IKEA powstałe we współpracy z SONOS Materiały prasowe
Podziel się

Co ciekawe, dwie lampki można ze sobą zintegrować, tak by tworzyły zestaw głośników stereo. Cena pojedynczej lampki z głośnikiem to 799 zł. Druga propozycja nowego głośnika IKEA jest tasza – została wyceniona na 499 zł. Prostokątne urządzenie może stanąć na dowolnej półce lub blacie, bądź stać się nią. Głośnik półkowy Symfonisk WiFi pozwoli oszczędzić miejsce, ponieważ może zostać zawieszony na ścianie jako stolik nocny lub półka pływająca (udźwig do 6,5 kg).

Zobacz też: Do końca 2019 IKEA wycofa jednorazowe produkty

ycipk-2fpjql

Głośniki można ze sobą dowolnie parować, łączą się bowiem ze wszystkimi innymi głośnikami Sonos z WiFi za pośrednictwem aplikacji producenta. Wspierają one również AirPlay 2 oraz mogą być obsługiwane przez komendy głosowe. Głośniki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym.

Inną, nową linię odtwrzaczy Sonos możecie zobaczyć tutaj.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2fpjql

ycipk-2fpjql
ycipk-2fpjql