Nowość w Facebooku - dla sentymentalnych

Nowość w Facebooku - dla sentymentalnych25.03.2015 14:59
Nowość w Facebooku - dla sentymentalnych
Źródło zdjęć: © chip.pl

Facebook znowu zaskakuje. Zobaczcie, co zaserwował swoim użytkownikom tym razem.

Użytkownicy mogą sobie przypomnieć zmiany statusów, opublikowane niegdyś zdjęcia, posty znajomych, a także inne materiały, którymi się podzielili, bądź w których byli oznaczeni. Wszystkie przywołane wydarzenia są widoczne jedynie dla użytkownika, chyba że zdecyduje on na udostępnienie ich innym. Do strony _ On this day _ można się dostać poprzez menu po lewej stronie strumienia wiadomości, wyszukiwarkę, a także wchodząc bezpośrednio na stronę http://facebook.com/onthisday. Poszczególne wydarzenia z przeszłości mogą się również pojawić w strumieniu wiadomości.

288772721402460307
Źródło zdjęć: © (fot. chip.pl)

Po wejściu na _ On this day _, użytkownik może włączyć powiadomienia informujące o pojawieniu się nowych materiałów, edytować lub skasować stare posty, a także udostępnić swoje wspomnienia przyjaciołom. Nowa funkcja w ciągu najbliższych dni trafi na komputery i urządzenia mobilne użytkowników z całego świata.

Co wy na to? Odświeżanie pamięci i przywoływanie "wspomnień" w ten sposób się przyjmie czy będzie jedynie kolejną uciążliwą usługą Facebooka?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Galaxy S6 rozebrany na części pierwsze

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)