Nowość Biostara na nForce 750a

Nowość Biostara na nForce 750a

Nowość Biostara na nForce 750a
Źródło zdjęć: © IDG
07.03.2008 10:00, aktualizacja: 07.03.2008 10:36

TPower N750 to najnowsza płyta główna z logo firmy Biostar. Urządzenie korzysta z chipsetu nForce 750a i obsługuje technologię Hybrid SLI.

Płyta TPower N750 przeznaczona jest do współpracy z procesorami AMD korzystającymi z podstawki AM2+/AM2. Urządzenie korzysta z chipsetu nForce 750a i wspiera technologię Hybrid SLI ( HybridPower/ GeForce Boost - zapewniają zwiększenie wydajności graficznej komputerów oraz inteligentne zarządzanie energią - więcej na ich temat można znaleźć pod tym adresem - http://www.pcworld.pl/news/137942.html ). Ponadto pozwala na stworzenie wydajnej platformy do grania korzystającej z dwóch kart graficznych pracujących w trybie SLI - zapewniają to dwa sloty PCI-Express 2.0 x1. ( w takim przypadku pracują one w trybie x8 ).

Obraz
© (fot. IDG)

Użytkownik ma możliwość obsadzenia czterech pamięci DDR2-1066 MHz oraz podłączenia dysków twardych za pomocą sześciu złączy SATA 3.0 Gb/s. Komunikację z Internetem zapewnia moduł Gigabit Ethernet, natomiast dźwięk - 8-kanałowa karta HD. Na tylnym panelu znajdziemy dwa wyjścia wideo - D-Sub oraz DVI, natomiast odpowiednie chłodzenie najważniejszych podzespołów zapewnia system składający się z dwóch radiatorów, ciepłowodu oraz umieszczonego prostopadle do płyty wentylatora.

Nowe urządzenie powinno trafić do sprzedaży pod koniec tego miesiąca. Niestety jego cena nie została podana.

Źródło: TCMagazine.info - http://www.tcmagazine.info

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)