Nowi TakTak-owcy będą nagradzani przy doładowaniach

Nowi TakTak-owcy będą nagradzani przy doładowaniach

Nowi TakTak-owcy będą nagradzani przy doładowaniach
11.03.2009 14:11, aktualizacja: 11.03.2009 15:06

Użytkownicy starterów Tak Tak "9" i Tak Tak "20", którzy włączą się do sieci od 12. marca, przy zasileniu konta będą otrzymywali dodatkowe Złotówki do wykorzystania w sieci Era.

Użytkownicy starterów Tak Tak "9" i Tak Tak "20", którzy włączą się do sieci od 12. marca, przy zasileniu konta będą otrzymywali dodatkowe _ Złotówki do wykorzystania w sieci Era _.

W przypadku startera Tak Tak "20" wartość promocyjnych doładowań może wynieść nawet 200 zł, natomiast dla startera Tak Tak "9" dodatkowa kwota wyniesie do 85 zł.

_ Złotówki do sieci _ użytkownicy będą otrzymywali przez rok przy doładowaniach, począwszy od drugiego zasilenia konta kwotą 25 zł lub większą:
• w starterze Tak Tak "20" (20 złotych na start) - po 10 złotych przy 20 doładowaniach,
• w starterze Tak Tak "9" (8 złotych na start) - po 5 złotych przy 17 doładowaniach.

Promowane będą doładowania dokonane zarówno kartami zdrapkami, jak i w dowolnej formie elektronicznej dostępnej w systemie Tak Tak.

Przyznane _ Złotówki do sieci _ mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta. Jeśli jednak w tym czasie do konta zostaną dodane kolejne _ Złotówki do sieci _ to zsumują się z dotychczasowymi i będzie obowiązywał nowy termin ważności - ostatnio dodanych do konta _ Złotówek _, czyli ponownie 30 dni.

Promocja łączy się z innymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)