Nowe zmywarki Amica o obniżonym zużyciu wody

Nowe zmywarki Amica o obniżonym zużyciu wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.07.2013 10:20

Marka Amica wprowadza na rynek dwa nowe modele zmywarek wolnostojących - ZWM646IE (inox) i ZWM646WE (biała). Zużycie wody zostało w nich obniżone o 10 procent w stosunku do poprzednich modeli.

Nowe modele wyposażone są w wyświetlacz LED, elektroniczne sterowanie, wskaźniki czasu do końca programu, opóźnienia startu, braku nabłyszczacza i soli regeneracyjnej oraz funkcji dodatkowych. Zmywanie w tych urządzeniach może się odbywać na 6 sposobów, bo tyle programów mają nowe zmywarki. Zaczynając od mycia wstępnego, poprzez program auto (45–55ºC), intensywny (65ºC), eco (50ºC), delikatny (40ºC) albo express (60ºC). W dodatku do wyboru zostaje jeszcze kilka funkcji, w tym zmywanie strefowe i 3 w 1.

Maxi Space 3. czyli dodatkowy, oddzielny kosz umiejscowiony na górze, zastąpił tradycyjny koszyk na sztućce umieszczany w dolnym koszu. Kosz na sztućce zamontowany jest na prowadnicach o pełnym wysuwie, a jego budowa jest modułowa. Dzięki temu środkową część kosza można wyjąć, a po rozładowaniu sztućców umieścić z powrotem w zmywarce. Urządzenie umożliwia regulację wysokości górnego kosza - system Up & Down, dzięki któremu ustawimy wysokość górnego kosza, bez konieczności wysuwania go z prowadnic.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, to zmywarki charakteryzuje pojemność do 1. kompletów naczyń i klasa efektywności energetycznej A++.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)