Nowe urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX710W

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX710W
Źródło zdjęć: © Epson

01.10.2009 12:13, aktual.: 10.01.2012 12:37

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Photo PX710W. To bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne pasuje idealnie do każdego nowoczesnego wnętrza, a dzięki innowacyjnej technologii firmy Epson drukuje zdjęcia, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego

Epson Stylus Photo PX710. drukuje zdjęcia o doskonałej jakości w ciągu około 10 sekund i jest wyposażone w szeroką gamę funkcji. Zintegrowana łączność bezprzewodowa i ethernetowa umożliwia wspólne drukowanie i skanowanie, a automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym oznacza, że oba typy papieru są zawsze gotowe do użycia. Urządzenie PX710W może też drukować na przystosowanych do tego płytach CD i DVD.

Obraz
© (fot. Epson)

Dodatkowe funkcje tej wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej to m.in. możliwość oglądania, edycji i druku zdjęć bezpośrednio z karty pamięci z wykorzystaniem ekranu LCD o przekątnej 6,3 cm, bezpośredni druk z aparatów obsługujących PictBridge oraz oprogramowanie OCR (Optical Character Recognition, optyczne rozpoznawanie znaków) do skanowania tekstu. Dołączono też zestaw papierów Epson Photo Paper Pack, aby użytkownik mógł od razu przystąpić do drukowania zdjęć na papierze Epson Premium Glossy Photo Paper w formatach 10x1. cm, 13x18 cm i A4.

Epson Stylus Photo PX710. używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria gwarantuje, że zdjęcia wyglądają naturalnie, barwy są wyraźne i żywe, a wydruki przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego. Zdjęcia cechują się wysoką trwałością - do 98 lat w ramce lub ponad 200 lat w albumie - a dzięki oddzielnym wkładom z atramentem wystarczy wymieniać zużyte kolory, co zmniejsza wydatki na atrament.

Epson Stylus Photo PX710W - kluczowe cechy i funkcje:
• Zintegrowana łączność bezprzewodowa i Ethernet do wspólnego drukowania i skanowania
• Skanowanie, kopiowanie i drukowanie zdjęć przewyższających jakością odbitki z zakładu fotograficznego
• Kompaktowa, modna konstrukcja pasująca do nowoczesnych wnętrz
• Automatyczne przełączanie zasobników z papierem A4 i fotograficznym
• Druk zdjęć o wymiarach 10x15cm w około 10 sekund
• Bezpośredni druk na przystosowanych do tego płytach CD i DVD
• Błyszczące, trwałe zdjęcia dzięki atramentowi fotograficznemu Epson Claria
• Ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem - wystarczy wymienić zużyty kolor
• Zgodność z normą ENERGY STAR
• Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 729 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)