Nowe urządzenie ostrzegające przed radarami na drogach

Nowe urządzenie ostrzegające przed radarami na drogach18.09.2014 13:31
Nowe urządzenie ostrzegające przed radarami na drogach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Do mobilnej aplikacji i urządzenia z dotykowym ekranem, które dostarczają informacji o fotoradarach i zdarzeniach na drodze, dołącza właśnie nowy produkt firmy Coyote - model Pocket w cenie 299 zł.

Coyote Pocket to urządzanie niewielkich wymiarów, dzięki któremu kierowca otrzymuje dane dotyczące aktualnej sytuacji na drodze i ma możliwość ich wysyłania. Usługa zawarta w cenie pozwala bezpieczniej odbyć zaplanowaną podróż. Coyote Pocket informuje bowiem o limitach prędkości na drogach całej Polski, a także o fotoradarach stacjonarnych mierzących prędkość, fotoradarach rejestrujących przejazd na czerwonym świetle oraz odcinkowym pomiarze prędkości. Największym atutem urządzenia jest możliwość wymiany między kierowcami informacji o bieżących kontrolach prędkości oraz innych zdarzeniach na drodze.

Coyote Pocket jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada trzy klawisze funkcyjne, które służą do zgłaszania zdarzeń i obsługi menu. Urządzenie ma wbudowany modem GSM z kartą SIM, antenę GPS i wewnętrzną pamięć 2GB. Dzięki niej informuje o fotoradarach stacjonarnych nawet wtedy, gdy znajduje się poza zasięgiem sieci komórkowej. Użytkownik nie płaci dodatkowo za transmisję danych, bo jest ona zawarta w cenie.

Limitowana edycja Pocket (ograniczona liczba egzemplarzy) kosztuje 29. zł, a usługi uwzględnione w cenie urządzani są dostępne na terenie Polski. Już wkrótce zaprezentujemy test nowego modelu firmy Coyote.

Polecamy na stronach Lokalizacja.info: Miliony na beacony: wielka inwestycja w Warszawie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)