Nowe urządzenia chłodnicze do zabudowy Miele K 30.000

Nowe urządzenia chłodnicze do zabudowy Miele K 30.000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.10.2013 13:46

Miele K 30.000 to nowa linia chłodziarek niemieckiego producenta. Wszystkie urządzenia charakteryzują się klasą energetyczną A++ lub A+++, oraz zostały wyposażone w szereg przydatnych rozwiązań. Niestety nie znamy jeszcze cen, ani dat wprowadzenia na polski rynek poszczególnych modeli.

Wśród ciekawych rozwiązań w nowych lodówkach Miele znajdziemy system PefectFresh Pro umożliwiający przechowywanie różnych produktów –. głównie warzyw i owoców - z zachowaniem nagromadzonych w nich witamin i świeżości przez kilka tygodni. Rozwiązanie polega na zastosowaniu 2 szuflad z dokładnie utrzymywaną temperaturą w zakresie: 0 - 3 stopni Celsjusza i wilgotnością do 90 proc. Wartość tego drugiego parametru wyrażona jest piktogramami w kształcie kropelek, a regulujemy ją za pomocą umieszczonego nad szufladą przycisku. W lodówce znajdziemy również tabelę, sugerującą jaki poziom parametru dobrać dla danego produktu.

Niskie zużycie prądu jest m.in. zasługą zastosowania podświetlenia LED, które znajdziemy zarówno we wspomnianych wcześniej szufladach, jak i we frontowych częściach półek. Przydatnym dodatkiem jest również MyIce - kostkarka nie wymagająca stałego podłączenia wody, mogąca w ciągu 2. godzin z 1 litra wytworzyć do 100 kostek lodu (0,8 kg).

W nowej linii lodówek Miele znajdziemy też znane z serii 6000 sposoby sterowania, jak wyświetlacze dotykowe Miele Touch. W wybranych modelach znajdziemy również "domykacze" szuflad, czyli system SelfClose. Z kolei wszystkie nowe urządzenia wyposażano w funkcję NoFrost, dzięki czemu nie trzeba się martwić o odszranianie chłodziarki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)