Nowe układy GeForce 700M dla laptopów

Nowe układy GeForce 700M dla laptopów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.04.2013 16:21, aktual.: 02.04.2013 17:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nvidia zaprezentowała pięć nowych procesorów graficznych z serii GeForce 700M przeznaczonych do komputerów przenośnych. Każdy z nich został wyposażony w trzy technologie, które według producenta mają zwiększać wydajność notebooka oraz jakość wyświetlanych efektów graficznych.

Każda z tych technologii pracuje w tle, bez ingerencji użytkownika i przynajmniej w teorii wydłuża czas pracy na akumulatorach, zwiększa wydajność graficzną komputera, a także poprawia jakość efektów graficznych. Opisywane technologie to:

• Nowa technologia Nvidia GPU Boost 2.0. która dostosowuje prędkość zegara procesora graficznego w celu uzyskania jak najwyższej wydajności graficznej.

• Technologia Nvidia Optimus, która włącza procesor graficzny, gdy jest on potrzebny i wyłącza go w sytuacjach, gdy jego moc jest zbędna, tym samym wydłużając czas pracy komputera na akumulatorach.

• Oprogramowanie GeForce Experience, które dostosowuje ustawienia gier w celu uzyskanie możliwie najlepszego połączenia wydajności i jakości graficznej dla notebooka użytkownika, a także dba o aktualność sterowników GeForce.

Wszystkie trzy technologie są dostępne w nowej serii mobilnych procesorów graficznych GeForce 700M, w tym GeForce GT 750M, GeForce GT 745. oraz GeForce GT 740M dostępnych w segmencie urządzeń wysokowydajnych, a także w układach GeForce GT 735M i GT 720M przeznaczonych dla komputerów klasy ekonomicznej.
Największy wybór laptopów w najniższych cenach! Sprawdź!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)