Nowe taryfy biznesowe w T‑Mobile

Nowe taryfy biznesowe w T-Mobile

01.02.2012 14:51, aktual.: 01.02.2012 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 2 lutego 2012 klienci biznesowi będą mogli korzystać z nowych promocji T-Mobile „Wiele możliwości” w taryfach Nowa Firma. Oferowane w niej ceny abonamentów są niższe nawet o 40%, a przedsiębiorcy otrzymają duże pakiety minut do wszystkich sieci wraz z bezpiecznym dostępem do Internetu.

W ofercie będzie dostępnych 7 taryf z pakietem od 10. do 3000 minut w abonamencie od 23 do 260 złotych netto. Bezpłatny Internet jest dostępny w 6 taryfach z pakietem danych do 2,5 GB, a za opłatą w wysokości 5 lub 10 złotych netto można go rozszerzyć do 5 GB. Dla klientów wysyłających często SMSy lub MMSy T-Mobile przygotował specjalny pakiet 1200 SMSów wymiennych na MMSy w cenie 5 złotych netto.

Jednocześnie rozpoczyna się specjalna promocja 120. możliwości w taryfach Pakiet dla biznesu. Dla przedsiębiorców oznacza to zwiększenie pakietu wartościowego o 20%, który w całości może zostać wykorzystany na rozmowy krajowe i w roamingu oraz na wiadomości tekstowe i multimedialne. W tej promocji przedsiębiorcy będą mogli zyskać przez dwa lata do 1920 złotych do wykorzystania na usługi. Ponadto w ramach wybranego pakietu przedsiębiorcy podobnie jak w promocji Wiele możliwości otrzymają bezpłatnie pakiet danych nawet do 2,5 GB z możliwością rozszerzenia go nawet do 5 GB.

Usługa Zawsze biznes, pozwala natomiast na bezpłatne i nielimitowane rozmowy z Polski ze wszystkimi numerami T-Mobile zarówno w kraju jak i na świecie i jest wliczona w abonament w trzech najwyższych taryfach. W przypadku pozostałych można ją dokupić w cenie 1. lub 15 złotych netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)