Nowe szaty odtwarzacza VEDIA A10

Nowe szaty odtwarzacza VEDIA A10

Nowe szaty odtwarzacza VEDIA A10
19.02.2009 15:16, aktualizacja: 19.02.2009 15:28

VEDIA S.A., polski producent urządzeń multimedialnych, wprowadził do oferty 11 wersji kolorystycznych odtwarzaczy audio VEDIA A10. Dzięki temu użytkownicy mogą wybierać spośród 13 kolorowych modeli. VEDIA jest jedynym producentem na polskim rynku oferującym odtwarzacze dostępne w tak szerokiej palecie barw.

Pojawienie się nowych, kolorowych wersji popularnego odtwarzacza VEDIA A1. to rezultat przeprowadzonych badań dotyczących potrzeb użytkowników odtwarzaczy.

- Jedną z najczęściej zgłaszanych przez użytkowników odtwarzaczy uwag jest brak interesujących pod względem kolorystycznym urządzeń. –. powiedział Mirosław Włodarczyk, prezes VEDIA S.A. – Postanowiliśmy więc wyjść na przeciw ich potrzebom i wprowadziliśmy do oferty 11 nowych wersji naszych najpopularniejszych odtwarzaczy. Wybór kolorów był podyktowany oryginalnością i możliwością wyróżnienia się na rynku. Większość z nich jest dopasowana do upodobań ludzi w wieku 15-25 lat.

Obraz
© (fot. Vedia)

Pomimo bardzo małych gabarytów, odtwarzacz audio VEDIA A1. charakteryzuje się zaawansowanymi funkcjami występującymi w większych urządzeniach: wbudowanym FM Transmiterem, czytnikiem kart microSD (do 2 GB) oraz microSDHC (do 16 GB), oraz dwoma wyjściami słuchawkowymi. Wśród obsługiwanych formatów są MP3, WMA, ASF, WAV, FLAC, APE. Za jakość dźwięku odpowiedzialny jest system SRS WOW HD. Czas pracy urządzenia wynosi około 50 godzin. Jedenaście nowych kolorystycznych modeli VEDIA A10 można kupić wyłącznie w wersji 2 GB. Szare i czarne odtwarzacze VEDIA A10, które znajdują się w sprzedaży od grudnia 2008 r., są dostępne w trzech wersjach: 2 GB,4 GB oraz 8 GB.

W najbliższej przyszłości VEDIA udostępni nowy firmware, który będzie umożliwiał m.in. obsługę formatu Ogg Vorbis.

VEDIA S.A. jest posiadaczem licencji CE, RoHS, FCC, WMA, MP3. DRM10, FivX, SRS WOW HD. Wszystkie produkty są zatem w pełni legalne.

Cena i gwarancja
Ceny detaliczne brutto nowych wersji A10 są jeszcze nieustalone.
Wszystkie urządzenia VEDIA są objęte 2-letnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)