Nowe słuchawki Koss QZ/900 z dożywotnią gwarancją

Nowe słuchawki Koss QZ/900 z dożywotnią gwarancją

17.02.2011 13:14, aktual.: 17.02.2011 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek trafiły właśnie słuchawki KOSS QZ/900 z serii Quiet Zone. Zestaw wyposażony został w system, który niweluje zakłócenia i odgłosy z tła. Specjalny, wbudowany moduł elektroniczny wyłapuje zewnętrzny hałas za pośrednictwem mikrofonów umieszczonych na każdej z muszli. Po wychwyceniu hałasu, system emituje fale dźwiękowe, które wygłuszają sygnały pochodzące z zewnątrz.

Na polski rynek trafiły właśnie słuchawki Koss QZ/900 z serii Quiet Zone. Zestaw wyposażony został w system, który niweluje zakłócenia i odgłosy z tła. Specjalny, wbudowany moduł elektroniczny wyłapuje zewnętrzny hałas za pośrednictwem mikrofonów umieszczonych na każdej z muszli. Po wychwyceniu hałasu, system emituje fale dźwiękowe, które wygłuszają sygnały pochodzące z zewnątrz.

Producent zapewnia, że dzięki temu można zdecydowanie obniżyć poziom takich rodzajów hałasu, jak: odgłosy miasta, przelatującego samolotu, kosiarki, wentylatora czy typowego biurowego rozgardiaszu. W efekcie użytkownik nie musi w każdym takim przypadku "podkręcać" dźwięku w słuchawkach.

Nowy produkt Koss, ze względu na jakość wykonania i wytrzymałość, został objęty dożywotnią gwarancją "No Questions Asked".

Obraz
© (fot. Koss)

Nowe słuchawki Koss QZ/90. to konstrukcja z bardzo miękko wyściełanym pałąkiem oraz regulowanym rozstawem muszli. Regulacja głośności znajduje się na przewodzie. Zestaw zasilany jest baterią AAA, która wystarcza na około 50 godzin działania. Słuchawki przenoszą dźwięk w częstotliwości 20-20000Hz, zaś wartość impedancji wynosi 32 Ohm. Wtyk Jack 3.5 mm podłączany jest do muszli słuchawek. W zestawie znajduje się futerał ze sztywnego materiału, który zapewnia właściwą ochronę słuchawek.

Sugerowana cena zestawu Koss QZ/900 wynosi 1099 zł. Słuchawki KOSS objęte są dożywotnią gwarancją.

Gwarancja obejmuje wady fabryczne słuchawek (istniejące w chwili kupna i uniemożliwiające lub utrudniające normalne korzystanie ze słuchawek). Z oczywistych jednak względów naprawom gwarancyjnym nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, jak na przykład wyrwanie kabla sygnałowego, bądź mechaniczne uszkodzenie pałąka lub obudowy słuchawek. Dożywotnia gwarancja nie obejmuje również uszkodzeń, które powstały w wyniku nieprawidłowego użytkowania słuchawek lub ich przechowywania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)