Nowe reklamy Intela - zobacz wideo

Nowe reklamy Intela - zobacz wideo
Źródło zdjęć: © IDG.pl

12.05.2009 10:00, aktual.: 12.05.2009 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czerwcu br. do Polski zawita najnowsza kampania reklamowa Intela, opracowana pod hasłem "Sponsorzy jutra". Kampanii towarzyszyć będą telewizyjne spoty, billboardy i reklama drukowana w prasie.

Kampania "Sponsorzy jutra" to największe tego typu przedsięwzięcie, jakie procesorowy gigant przygotował w ciągu ostatnich trzech lat, a zarazem pierwsza kampania w historii spółki, promująca markę Intel zamiast konkretnych produktów. Treść reklam ma podkreślić rolę i znaczenie spółki dla przyszłych generacji. Akcja 1. maja ruszyła w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jeszcze w maju zawita do Chin i Indii, a w czerwcu - do Francji, Włoch, Holandii, Rosji, Polski i innych państw. W kolejnych regionach świata rozpocznie się w sierpniu i wrześniu.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Co ciekawe, prezentowana powyżej reklama "Czysty pokój" nie trafi do Chin - agencja reklamowa wzięła pod uwagę lokalne obyczaje i zmodyfikowała jej wymowę aby nie urazić mieszkańców tego kraju (w Chinach należy unikać porównań, które mogłyby wypaść na czyjąś niekorzyść - tłumaczyła firma Venables Bell)

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)