Nowe reakcje na Facebooku. Ale jeszcze nie dla wszystkich

Nowe reakcje na Facebooku. Ale jeszcze nie dla wszystkich
Źródło zdjęć: © iStock.com
Arkadiusz Stando

01.08.2018 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do facebookowych "superek", "ha-ha", "wow", "przykro mi" oraz "wrr" dołączyły "płomień" oraz "samolot". Dwie nowe reakcje prawdopodobnie zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości, na razie tylko nieliczni mogą z nich korzystać. Zawsze tak jest, gdy Facebook wprowadza coś nowego.

Reakcje emoji zrobiły ogromną furorę na portalu. Może nie dały Facebookowi drugiego życia, ale dodały coś wyjątkowego, czego nie ma żadna inna sieć społecznościowa. To już dwa lata odkąd portal wprowadził tą funkcję i nie wyobrażam sobie, żeby miał ją usunąć.

Facebook testuje nowe rozwiązania

Gdy portal Facebook testuje nowe rozwiązania, jedynie część użytkowników widzi te możliwości. Jest tak praktycznie za każdym razem. Najczęściej zauważaliśmy takie różnice podczas zmiany designu strony portalu.

Nowe reakcje na Facebooku

Pierwszą z dwóch nowy reakcji emoji jest samolot. Tak jak wspomniałem wcześniej, tylko nieliczni użytkownicy mają możliwość z niej skorzystać. Jest jednak sposób. Wystarczy pobrać najnowszą wersją aplikacji na smartfony z systemem android - 184.0.0.4.79. Nie jest jeszcze dostępna w Sklepie Play dla wszystkich urządzeń, można ją pobrać z portalu APK Mirror.

Jak skorzystać z nowych reakcji?

Jeśli macie już najnowszą wersję aplikacji a nadal nie widzicie nowego emoji, warto wykonać jeszcze jeden krok. Przede wszystkim spróbujcie wyczyścić pamięć podręczną aplikacji. Możecie to zrobić wchodząc w Ustawienia>Aplikacje>Facebook. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, podczas dodawania reakcji powinna pojawić wam się opcja "zareaguj". Kiedy z niej skorzystacie pojawi się samolot lub płomień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)