Nowe promocje w T‑mobile: smartfonowa okazja i przenoszenie numeru

Nowe promocje w T-mobile: smartfonowa okazja i przenoszenie numeru

21.01.2013 13:57, aktual.: 21.01.2013 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

21 stycznia T-Mobile wprowadza promocję "Smartfonowa okazja", w której klienci będą mogli kupić telefony od złotówki w 24 miesięcznych umowach.

W nowej ofercie T-Mobile będą dostępne najbardziej popularne modele smartfonów z opłatą na start już od 1 zł. W taryfie Rodzina 6. będą to między innymi: Sony Xperia S, iPhone i Nokia Lumia 820. W taryfie Rodzina 210 można wybrać m.in. Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, Nokia 808, Windows Phone 8X by HTC.

W nowej ofercie dostępnych będzie 5 taryf, w których stała, całkowita miesięczna opłata przez cały okres umowy wynosić będzie: 99,9. złotych w taryfie Rodzina 40, 139,90 złotych w taryfie Rodzina 60, 189,90 złotych w taryfie Rodzina 80 i Rodzina 170, oraz 249,90 złotych w taryfie Rodzina 210. W zależności od wysokości miesięcznej opłaty klienci otrzymają pakiet 250 lub 500 MB dostępu do Internetu w telefonie. W taryfach Rodzina 60 i 80 abonenci otrzymują promocyjny pakiet 400 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Natomiast w taryfach Rodzina 170 i 210 będzie to pakiet minut non stop do krajowych sieci komórkowych.

T-Mobile przygotował też dla klientów w wybranych taryfach możliwość rozszerzenia pakietu usług zawartych w abonamencie o dodatkowe w promocyjnej cenie 1,9. zł miesięcznie. Klienci będą mogli dokupić Sieć Rodzinną dla grupy dwóch lub czterech użytkowników, z których każdy otrzymuje pakiet 2000 minut na rozmowy z pozostałymi uczestnikami grupy. Otrzymane w ten sposób minut można wymiennie wykorzystywać również na SMS-y lub MMS-y. Pakiet 100 000 SMS-ów lub MMS-ów do wykorzystania w sieci T-Mobile w Polsce oraz ewentualnie pakiet minut non stop do krajowych sieci stacjonarnych, które pozwalają na praktycznie nieograniczone połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce.

Obok tego T-Mobile wprowadza nową promocję dla abonentów przenoszących numer. Umożliwia ona podpisanie z T-Mobile 18-miesięcznej umowy w taryfach multimedialnych i minutowych z benefitami takimi samymi jak przy umowie na 2. miesiące.

W opcji multimedialnej użytkownicy otrzymają dodatkowo pakiet 250MB z możliwością zwiększenia go do 1 GB za 1. zł miesięcznie. W taryfach minutowych klienci nie muszą korzystać z pakietów danych i wybrać opcję, w której połączenia z Internetem do 1 MB miesięcznie będą kosztowały 3 zł, a po jego przekroczeniu dodatkowo 7 zł za transmisję danych do 100 MB miesięcznie.

Zarówno taryfy multimedialne i minutowe można rozszerzyć o dodatkowe usługi w zależności od indywidualnych wymagań klientów. Do ich dyspozycji T-Mobile przygotował:
- nielimitowane rozmowy w ramach sieci T-Mobile w Polsce,
- pakiety 100 000 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile lub sieci krajowych,
- pakiet minut do krajowych sieci stacjonarnych,
- Sieć Rodzinna z 2 000 minut dla każdego uczestnika sieci.
Każdą z tych opcji klient może dokupić za 1,9. zł.

Klienci, którzy chcą zmienić operatora i korzystać już z nowego telefonu od T-Mobile nie muszą czekać do zakończenia aktualnej umowy. T-Mobile przygotował dla nich rozwiązanie, które pozwala na otrzymanie nowego telefonu nawet 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Do tego czasu klient nie musi ponosić opłat abonamentowych związanych z umową zawartą z T-Mobile. Wszystkie warunki i związane z nimi opłaty będą obowiązywały po zakończeniu umowy u poprzedniego operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)