Nowe promocje w Erze

Nowe promocje w Erze
Źródło zdjęć: © WP.PL

13.11.2009 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 16 listopada abonent telefonii komórkowej w sieci Era, w ramach oferty „Super Zestawy” będzie miał możliwość dokupienia tańszych ofert. Do posiadanego abonamentu klient może wybrać Internet (blueconnect lub Era Internet Stacjonarny) lub telefon stacjonarny (Nowa Era Domowa lub Era Linia Domowa) ze zniżką 10 zł miesięcznie. Korzystając z obu ofert jednocześnie można uzyskać 20 złotych oszczędności miesięcznie. Maksymalna zniżka, jaką może uzyskać klient to 50 złotych.

W najnowszej ofercie Prezenty na święta klienci oprócz wliczonych w abonament minut i smsów otrzymują dodatkowo jedną z trzech bezpłatnych usług: 2 x więcej minut, Sieć rodzinną lub nawet do 200. dodatkowych minut na rozmowy w weekendy. Przy pierwszej z nich liczba bezpłatnych minut dostępnych w miesiącu zostanie podwojona niezależnie od wybranego abonamentu.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
  • minuty do wykorzystania w sieciach: Era, Plus, Orange i stacjonarne

W ofercie Sieć rodzinna abonent wraz z wybranymi dwoma osobami korzystającymi z usług telefonii mobilnej lub stacjonarnej sieci Era otrzymują po 200. minut na połączenia do każdego z grupy. Sieć rodzinną można powiększyć do 6 osób. Dodanie każdej kolejnej osoby to wydatek 10 zł. Powiększenie grupy nie skutkuje zmniejszeniem liczby minut, jakie użytkownik może wydzwonić do każdego „w rodzinie”.

W ramach kolejnej propozycji świątecznej - oferty Telefoniczna okazja –. Era proponuje nowoczesne telefony od złotówki w abonamencie już od 25 zł, na przykład Sony Ericsson C510, LG GB330 czy dotykowy Samsung Corby.

Wszystkie telefony sprzedawane w powyższych ofertach nie posiadają blokad SIM Lock. Umowy są zawierane na 2. lub 36 miesięcy, a abonament można jednorazowo zawiesić nawet do pół roku, bez utraty możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Koszt takiej usługi to jedynie 2 złote.

Dla abonentów przedłużających umowy, Era posiada specjalne promocje, w których każdy klient podpisujący aneks może otrzymać dodatkowo pakiet minut do wszystkich sieci oraz specjalną ofertę na wybrane usługi w atrakcyjnych cenach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także