Nowe piekarniki i zmywarka Candy - mały sprzęt na duże potrzeby

Nowe piekarniki i zmywarka Candy - mały sprzęt na duże potrzeby
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

27.06.2012 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dziedzinie urządzania wnętrz wymiary mają bardzo duże znaczenie. Rozmieszczenie sprzętu i mebli w niektórych przypadkach stanowi nie lada wyzwanie. Producenci AGD wykorzystują obecny w elektronice trend miniaturyzacji - dzięki temu udaje się powiększyć pojemność urządzeń bez rozszerzania ich wymiarów zewnętrznych.

W dziedzinie urządzania wnętrz wymiary mają bardzo duże znaczenie. Rozmieszczenie sprzętu i mebli w niektórych przypadkach stanowi nie lada wyzwanie. Producenci AGD wykorzystują obecny w elektronice trend miniaturyzacji – dzięki temu udaje się powiększyć pojemność urządzeń bez rozszerzania ich wymiarów zewnętrznych.

Zmywarka Candy CDI 5656E1. pomieści 15 kompletów naczyń. Do ich umycia urządzenie potrzebuje 10 litrów wody. Zmywarka posiada klasę efektywności energetycznej A+++. Urządzenie wyposażone jest w 3 kosze załadunkowe. Producent zapewnia, że największy, dolny może wytrzymać obciążenie wynoszące nawet 25 kg. Kosz górny przystosowany jest do szkliwa – filiżanek, talerzy i kieliszków. Można regulować jego położenie za pomocą nawet gdy jest po brzegi wypełniony. Najwyżej usytuowany, trzeci kosz przeznaczony jest na małe naczynia i akcesoria kuchenne. Do wyboru jest 12 programów (m.in. higieniczny 75 stopni, Eco, delikatny czy programy szybkie) i 7 temperatur.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)