Nowe pendrive'y Transcend do tabletów i telefonów

Nowe pendrive'y Transcend do tabletów i telefonów

Nowe pendrive'y Transcend do tabletów i telefonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.01.2014 11:39, aktualizacja: 22.01.2014 13:22

Transcend wprowadził na rynek pamięci flash JetFlash 380 oraz 510. Wyposażony w złącze microUSB JetFlash 380 jest uzupełnieniem możliwości mobilnego urządzenia opartego na systemie Android wspierającego łączność USB OTG – pozwala na łatwe przechowywanie, transfer oraz wymianę zasobów cyfrowych. Nowe pendrive'y dostępne są w trzech wariantach pojemnościowych: 8GB, 16GB i 32GB.

JetFlash 38. USB OTG: mini HDD dla urządzeń z Androidem

Pamięć USB JetFlash 38. wyposażona jest w dwa złącza. Oprócz standardowego portu USB zawiera również interfejs microUSB. Po podłączeniu do urządzenia mobilnego wspierających standard OTG (On-The-Go) użytkownicy mogą w prosty sposób importować lub eksportować na nie dowolne pliki, wykorzystując możliwości stabilnego połączenia oraz szybki transfer. Nie potrzebują do tego celu dodatkowych kabli czy adapterów.

Zaprojektowana z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem operacyjnym Android (wersja 4.0 lub wyższa) aplikacja wspiera zarządzanie danymi. W przypadku JetFlash 38. pomoże ona przeglądać oraz przenosić dane zgromadzone zarówno na nośniku USB, jak i urządzeniu z Androidem. Prędkości pracy to do 19 MB/s przy odczycie, oraz do 7 MB/s przy zapisie.

*Cena: od 30 do 94 zł *w zależności od pojemności nośnika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)