Nowe odśnieżarki Stiga do przydomowego użytku

Nowe odśnieżarki Stiga do przydomowego użytku
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

24.01.2014 08:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stiga przygotowała się do walki z zimą i wprowadziła do sprzedaży nowe modele odśnieżarek wirnikowych dla użytkowników indywidualnych – Snow Hunter i Snow Crystal.

Snow Hunter jest najmniejszą odśnieżarką w ofercie firmy. Jej przeznaczenie to odśnieżanie średnich rozmiarów posesji. Wysoką wydajność zapewnia silnik spalinowy o pojemności 8. ccm, który radzi sobie ze śniegiem o wysokości 26 centymetrów, wyrzucając go na odległość do 6 metrów. Maszyna posiada regulację wyrzutu białego puchu, dzięki czemu użytkownik jest w stanie umieścić go dokładnie tam, gdzie chce. Maszyna waży jedynie 27 kilogramów, a szerokość jej pracy wynosi 51 cm. Konstrukcja wirnika jest metalowo-poliuretanowa, dzięki czemu nie niszczy on odśnieżanych nawierzchni.

Cena: 149. zł

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Snow Crystal to model przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników, którzy pracują na terenie o sporych rozmiarach. Silnik w tym urządzeniu ma pojemność 21. ccm. Maszyna została wyposażona w kilkustopniową skrzynię biegów (5 przód + 2 tył) oraz możliwość regulacji kierunku wyrzutu śniegu do 190 stopni oraz odległości od 1 do 9 metrów. Szerokość pracy wynosi 62 centymetry. Dostępna jest również wersja z silnikiem Briggs & Stratton.
Cena: 334. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)