Nowe muzyczne telefony Motoroli z serii WX

Nowe muzyczne telefony Motoroli z serii WX

Nowe muzyczne telefony Motoroli z serii WX
14.12.2009 11:36, aktualizacja: 14.12.2009 11:49

Motorola Polska wprowadza do swojego portfolio trzy nowe telefony komórkowe. Seria WX dostępna w Polsce obejmuje modele MOTO WX180 z radiem FM, MOTO WX288 z aparatem fotograficznym i możliwością przesyłania plików. Uzupełnia ją MOTO WX395, który wyposażono w funkcjonalny odtwarzacz mp3.

„Komunikacja jeszcze nigdy nie była tak nieodłącznym elementem naszego codziennego życia, jak obecnie. Seria WX została stworzona z myślą o potrzebie ciągłego bycia w kontakcie, jak i różnorodności sposobów, w jakich ta komunikacja się odbywa. W rezultacie powstało sześć stylowych telefonów komórkowych z szerokim zakresem funkcji, które zapewniają możliwość kontaktu w przystępnej dla każdego cenie” –. powiedział Spiros Nikolakopoulos, Vice President and General Manager, International Distribution, Motorola Mobile Devices.

MOTO WX180

MOTO WX18. wyposażono w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,5 cala, radio FM z RDS , a w swojej pamięci przechowuje do 140 wiadomości. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i możliwa bez użycia rąk. Dodatkowo WX180 pozwala na rozmowy konferencyjne z pięcioma osobami jednocześnie.

Obraz
© (fot. Motorola)

MOTO WX288

MOTO WX28. wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, cyfrowy aparat, moduł Bluetooth oraz baterię o długiej żywotności. Przeglądarka WAP 2.0, najnowszy zestaw gier i radio FM zapewniają rozrywkę na wiele godzin – a wszystko to w telefonie o grubości 12,1 mm.

Obraz
© (fot. Motorola)

MOTO WX395

Zintegrowany odtwarzacz muzyczny oraz łatwość przesyłania piosenek pomiędzy telefonem a komputerem to cechy nowej Motorli WX395. Telefon wyposażono w technologię Stereo Bluettooth, slot na karty microSD (do 2GB),a czas jego pracy określono na 13 godzin . MOTO WX395 ma tylko 11,9 mm grubości.

Obraz
© (fot. Motorola)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)