Nowe modele Multicookerów Philips - cały obiad w jednym urządzeniu

Nowe modele Multicookerów Philips - cały obiad w jednym urządzeniu03.02.2015 14:05
Nowe modele Multicookerów Philips - cały obiad w jednym urządzeniu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Multicooker to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, które umożliwia łatwe przygotowywanie ulubionych potraw. Philips wprowadził dwa nowe, ulepszone modele Multicookerów.

Multicooker jest rozwiązaniem dla osób chcących przygotowywać swoje ulubione posiłki w łatwy i wygodny sposób. Urządzenie może z powodzeniem zastąpić zarówno tradycyjny garnek, patelnię, jak i urządzenia kuchenne, takie jak parowar, mikrofalówkę czy piekarnik. Dodatkowo gotowanie z Multicookerem nie wymaga tyle uwagi, ponieważ potrawy gotują się automatycznie.

Philips wprowadził dwa nowe modele Multicookerów: HD3167/7. (czarny) i HD3167/71 (złoty). Mają one 14 automatycznych programów i 14 ręcznych ustawień temperatury. Urządzenia zostały wyposażone w podwójną grzałkę o większej powierzchni bezpośredniego podgrzewania, która zapewnia wyższą temperaturę i bardziej równomierne gotowanie (w porównaniu z poprzednimi modelami). Urządzenia posiadają łatwy w obsłudze czujnik dotykowy i czytelny wyświetlacz cyfrowy z zegarem i minutnikiem. Dla zachowania bezpieczeństwa i komfortu dla rodziców Multicookery posiadają zabezpieczenie przed dziećmi.

Dzięki ruchomemu uchwytowi każdy z modeli można wygodnie i bezpiecznie przenosić, aby podać posiłek w jadalni lub po prostu zabrać go ze sobą na wyjazd. Zewnętrzna powłoka została wykonana ze stali szlachetnej, dzięki czemu łatwo ją wyczyścić. Wewnętrzna, 5-litrowa misa urządzenia o grubości 2 mm posiada powłoką nanoceramiczną, co zapobiega przywieraniu potraw.

Do Multicookera dołączone są dodatkowe akcesoria: miarka, łopatka, chochla do mieszania oraz silikonowe rękawice umożliwiające bezpieczne chwytanie.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)