Nowe lodówki Whirlpool z wykończeniem TechnoSteel

Nowe lodówki Whirlpool z wykończeniem TechnoSteel

Nowe lodówki Whirlpool z wykończeniem TechnoSteel
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.06.2012 10:43

Najnowsze modele chłodziarko-zamrażarek dostępne są w wydaniu TechnoSteel. Ten nowy materiał, dzięki dodatkowemu pokryciu folią dekoracyjno-zabezpieczającą, ma zapewniać wyższą odporność na korozję, zadrapania oraz oddziaływanie chemiczne (których źródłem może być jedzenie, chemiczne środki czyszczące itp.), ma minimalizować również widoczność odcisków palców na urządzeniu.

Jednym z modeli wyposażonych w tego rodzaju wykończenie jest WBE 3375NFCTS. Zastosowany w niej wyświetlacz na drzwiach umożliwia kontrolę parametrów pracy lodówki bez konieczności jej otwierania, a technologia Szósty Zmysł Fresh Control ma dbać o utrzymanie optymalnej temperatury w komorze chłodziarki oraz o zachowanie optymalnej wilgotności.

Lodówka wyposażona jest też w antybakteryjny system filtracji powietrza, system Multiflow, który ma równomiernie rozprowadzać chłodne powietrze w całej komorze chłodziarki, oraz technologię NoFrost, która automatycznie osusza powietrze w zamrażalniku, odprowadzając na zewnątrz nadmierną wilgoć z komory.

Lodówka WBE 3375NFCTS z wykończeniem Technosteel dostępna jest w cenie: 1840 PLN. Whirlpool oferuje jeszcze 11 modeli, w których zastosowano technologię TechnoSteel. Wszystkie w cenach od 1179 PLN do 1479 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)