Nowe kuchenki mikrofalowe Samsung do zabudowy

Nowe kuchenki mikrofalowe Samsung do zabudowy

Nowe kuchenki mikrofalowe Samsung do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.12.2011 15:16, aktualizacja: 29.03.2012 10:31

Samsung prezentuje cztery nowe modele kuchenek mikrofalowych do zabudowy. Dwa z czterech nowych modeli mikrofalówek Samsung, FG87SUST i FG88SUST, mają pojemność 23 litrów i odporną na zarysowania obudowę ze stali nierdzewnej. Trzeci model FG87SUB to kuchenka o tej samej pojemności, ale wykończona czarnym szkłem. Czwarty model - FW87SUST - to najprostsza kuchenka w serii o podstawowej funkcjonalności.

Wszystkie prezentowane kuchenki mikrofalowe wyposażone są w niebieski wyświetlacz LED ułatwiający elektroniczną nawigację i szybki wybór odpowiedniego programu oraz trybu przygotowywanego posiłku. Użytkownicy mają do wyboru m.in. program gotowania, podgrzewania oraz możliwość opiekania „na chrupko”. z użyciem specjalnego talerza (tzw. Crusty Cook). Poza tym kuchenki wyposażone są w standardowe tryby m.in. mikrofali, grilla i ich kombinacji. Program Power Defrost umożliwia natomiast rozmrażanie potraw i gotowych produktów w wyjątkowo krótkim czasie.

Nowe kuchenki mikrofalowe Samsunga posiadają ceramiczne wnętrze umożliwiające przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Komora pokryta emalią ceramiczną ma właściwości antybakteryjne, co zapewnia higienę niezbędną podczas przygotowywania posiłków. Ponadto ściany komory kuchenek są również wyjątkowo gładkie, co pozwala na szybkie i łatwe usuwanie resztek tłuszczu czy oleju. Emalia ceramiczna jest też bardzo trwała - wykazuje aż 7-krotnie wyższą odporność na zarysowania i rdzę w porównaniu z powierzchnią stosowaną w innych kuchenkach i nie odbarwia się nawet w wyniku intensywnego użytkowania kuchenki. Co ważne, zastosowana technologia nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw ani nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu wewnątrz komory kuchenki.

Klienci, którzy nie są miłośnikami grillowanych dań i potrzebują standardowej mikrofalówki, będą zadowoleni z czwartego modelu FW87SUST. Kuchenka wyposażona jest w podstawowe funkcje szybkiego rozmrażania i odgrzewania. Dodatkowo kuchenka posiada program Power Steam umożliwiający zdrowe gotowanie na parze w specjalnie przeznaczonym do tego celu naczyniu.

Sugerowane ceny detaliczne:

Model FG87SUST – 1 299 zł
Model FG88SUST – 1 299 zł
Model FW87SUST – 1 099 zł
Model FG87SUB – 1 299 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)