Nowe kino domowe Bowers & Wilkins MT‑60D

Nowe kino domowe Bowers & Wilkins MT-60D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.09.2012 11:31, aktual.: 10.09.2012 16:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bowers & Wilkins MT-60D to najnowszy kompaktowy system głośnikowy Bowers & Wilkins oferowany w ramach serii Mini Theatre. Zestaw typu 5.1 dedykowany jest rozwiązaniom kina domowego.

Najnowszy system kina domowego MT-60. wykorzystuje kolumny głośnikowe M-1 i subwoofer PV1D. W kolumnach M-1 specjalna tuba Nautilus tłumi niepożądany rezonans powstający z tyłu głośnika wysokotonowego. Dzięki temu brzmienie zyskuje jeszcze większą detaliczność i precyzję. Specjalna antyrezonansowa nakładka w przetworniku niskośredniotonowym pochłania drgania i zwiększa klarowność dźwięku. Taka konstrukcja w połączeniu z dopracowaną zwrotnicą powinna sprawić, że głośniki powinny precyzyjnie obrazować scenę muzyczną.

Głośniki M-1. dzięki uniwersalnej konstrukcji można postawić , zawiesić na ścianie lub ustawić na specjalnym standzie podłogowym FS-M1. Co więcej, po przekręceniu jej do poziomu M-1 może pełnić rolę głośnika centralnego. Przewody, które zazwyczaj szpecą przestrzeń w pobliżu kolumn, docierają do M-1 poprzez otwór znajdujący się w podstawie, a stąd za pomocą specjalnego ramienia do głośnika.

Subwoofer PV1D

Subwoofer PV1. to kulista konstrukcja z zamontowanymi wewnątrz jej dwoma przetwornikami w układzie symetrycznym. Wyróżnikiem PV1D jest platforma cyfrowa pochodząca z flagowego subwoofera DB1. Dzięki niej, użytkownik może w prosty sposób dostroić urządzenie i precyzyjnie kontrolować głośnik. Korektor dźwięku umożliwia dopasowanie brzmienia, a nowy wzmacniacz o mocy 400 W daje zapas odpowiedniej mocy. Ciekawym akcentem stylistycznym jest wyświetlacz OLED umieszczony na opasce okalającej głośnik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)