Nowe chłodziarko-zamrażarki Sharp w klasie energetycznej A+

Nowe chłodziarko-zamrażarki Sharp w klasie energetycznej A+
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.04.2012 14:25, aktual.: 07.05.2012 14:34

Pod koniec kwietnia do sklepów w całej Polsce trafią nowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp typu No Frost. Będą to modele serii SJ-300V w kolorze beżowym i srebrnym.

Nowe modele chłodziarko-zamrażarek Sharp SJ-300. wyposażone są m.in. w: pochłaniacz zapachów Ag+ Nano wykonany w technologii nanocząstek srebra, który ma dbać o to, żeby każdy produkt znajdujący się wewnątrz urządzenia był wolny od zapachów innej żywności, system chłodzenia Multi-Air-Flow - równomiernie rozprowadzający powietrze i sprawiający tym samym, że w całej lodówce panuje taka sama temperatura oraz system chłodzenia No Frost gwarantujący suchą powierzchnię i brak szronu na ścianach obu komór chłodziarko-zamrażarki.

Optymalny poziom wykorzystania powierzchni wewnętrznej w nowych chłodziarko-zamrażarkach możliwy był dzięki szeregowi specjalnie zaaranżowanych pojemników oraz rozwiązań. Zastosowano m.in. prowadnice umożliwiające regulowanie przestrzeni pomiędzy półkami, specjalny pojemnik na świeżą żywność z zamykaną pokrywą, pojemnik na warzywa i owoce oraz kostkarkę do lodu. Półki wykonano z hartowanego szkła. Zamrażarkę umieszczono w górnej części urządzenia.

Modele SJ300VBE (beżowy) i SJ300VSL (srebrny) o pojemności 22. litrów pracują w klasie energetycznej A+, co oznacza, że charakteryzują się niskim zużyciem energii.

Cena sprzedaży obu wersji kolorystycznych już od 1699 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)