Nowa umowa Ericssona na utrzymanie sieci Netii

Nowa umowa Ericssona na utrzymanie sieci Netii
Źródło zdjęć: © netia

12.08.2010 21:50, aktual.: 13.08.2010 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

12. sierpnia Netia i Ericsson podpisały nową, trzyletnią umowę serwisową na świadczenie usług utrzymania i zarządzania siecią telekomunikacyjną. Aktualizuje ona warunki kontraktu zawartego w 2006 roku.

W ramach współpracy Ericsson będzie też wspierał Netię w dostarczaniu usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zainicjowana umową z 2006 roku, a kontynuowana współpraca z Ericssonem daje Netii możliwość rozszerzenia zasięgu geograficznego działania Grupy bez zwiększania personelu działów zajmujących się utrzymaniem sieci i instalacjami abonenckimi i ponoszenia wydatków z tym związanych. Realizacja projektów inwestycyjnych podlega odpowiedzialności Grupy Netia, a utworzona infrastruktura i zainstalowane urządzenia będą stanowiły własność Netii.

Zakres nowej umowy serwisowej jest zgodny z umową z kwietnia 2006 roku, zawiera jednak modyfikacje wskaźników cenowych i operacyjnych, dotyczących świadczenia usług dla Grupy Netia przez Ericssona. Równocześnie z podpisaniem nowego porozumienia, poprzednia umowa serwisowa między stronami została rozwiązana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także