Nowa taryfa w Heyah - 44 gr w PL i UE

Nowa taryfa w Heyah - 44 gr w PL i UE

Nowa taryfa w Heyah - 44 gr w PL i UE
28.10.2008 11:30

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników nową ofertę pod nazwą Równa Taryfa. Od 28. października klienci sieci mogą dzwonić w Polsce i za granicę w jednej cenie.

Jedna, równa stawka, skierowana zarówno do obecnych jak i nowych użytkowników Heyah, to 44 grosze za minutę połączenia do sieci komórkowych (z wyjątkiem Play - 79 gr) i stacjonarnych w Polsce, Unii Europejskiej oraz do innych wybranych krajów, wśród których znajdują się, m.in., Islandia i Norwegia.

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS, skierowanej na numer krajowy sieci komórkowej, wynosi 14 gr, natomiast MMS 40 gr. Korzystanie z Internetu w telefonie to 2 grosze za 100kB.

Użytkownicy Heyah mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z dotychczasowej oferty nazywanej _ Taryfą Multipakiet _, czy z nowej _ Równej Taryfy _. Każdy klient może dwukrotnie dokonać bezpłatnej zmiany, każda następna to koszt 5 zł. Aktywacja _ Równej Taryfy _ dla dotychczasowych użytkowników odbywa się poprzez wybranie na klawiaturze telefonu kodu _ 1001*1# _ i wciśnięcie klawiszu połączenia. Zmiana taryfy potwierdzana jest SMS-em.

W obu taryfach nadal obowiązują oferty specjalne na połączenia międzynarodowe - stawka za minutę połączenia do Wietnamu - 40 gr, na Ukrainę - 68 gr oraz na Białoruś 99 groszy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)