Nowa seria telewizorów Toshiba: SL833

Nowa seria telewizorów Toshiba: SL833

Nowa seria telewizorów Toshiba: SL833
21.04.2011 14:48

Toshiba zaprezentowała nową serię telewizorów LED - SL833. Premierowe modele wyposażono w zestaw funkcji Smart-TV i Personal-TV takich jak osobiste ustawienia oraz dostęp do usługi Toshiba Places z możliwością przechowywania treści multimedialnych w Sieci. W skład serii SL833 wchodzą modele z ekranami o przekątnych 81cm (32”), 94cm (37”), 107cm (42’’) i 117cm (46”).

*Obraz Full HD *
Telewizory serii SL83. wyposażone są w matryce LCD Full HD (1920x1080 pikseli) z krawędziowym podświetleniem diodami LED. Zastosowany w nich także układ Resolution+, który odpowiada za dodatkowe zwiększenie rozdzielczości oraz szczegółowości oglądanych treści. Za sam obraz odpowiada z kolei procesor wideo Active Vision’s M100 wyświetlając obraz z częstotliwością 100Hz. Funkcja Personal-TV umożliwia przypisanie ustawień dla 4 użytkowników. W ten sposób możliwe jest zapisanie preferencji dotyczących poziomu dźwięku, czy np. listy ulubionych kanałów.

Obraz
© (fot. Toshiba)

*Dostęp do Toshiba Places *
Dostępny jako opcja kontroler sieci bezprzewodowej (ze złączem USB) jest zgodny ze standardem i umożliwia włączenie telewizora w domową sieć komputerową. Dzięki temu uzyskuje się dostęp do platformy Toshiba Places pozwalającej na strumieniowe przesyłanie obrazu, kupno i współdzielenie materiałów multimedialnych pomiędzy użytkownikami z całego świata. Dodatkowo telewizor obsługuje standard HbbTV (Hybrid broadcast broadband TV) i ma certyfikat zgodności z Windows 7.

Oprócz standardu HbbTV telewizory obsługują standardy telewizyjne DVB-T, DVB-C, H.264. Cl+-t. Wyposażone są także w cztery złącza HDMI i dwa złącza USB.

Cen telewizorów nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)