Nowa seria niedrogich telewizorów: Toshiba L3

Nowa seria niedrogich telewizorów: Toshiba L3

Nowa seria niedrogich telewizorów: Toshiba L3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.01.2014 12:35, aktualizacja: 31.01.2014 14:07

Toshiba wprowadza na rynek nową serie telewizorów L3 - ma to być niedroga propozycja dla tych, którzy chcą móc korzystać z najpopularniejszych funkcji Smart TV.

Seria L3 dostępna jest z ekranami Full HD i podświetleniem LED, pełnym żywych kolorów i ostrym obrazem dla bardziej wciągających doznań wizualnych, podczas gdy seria W3 stanowi alternatywę dla urządzeń HD Ready. Użytkownicy chcący również korzystać z możliwości oglądania filmów na DVD, mogą wybrać serię D3 z wbudowanym odtwarzaczem DVD. Telewizory serii L3. W3 i D3 dostępne są w rozmiarze od 24 cali do 48 cali.

Wszystkie telewizory serii L3 wyposażone są w podstawowe funkcje telewizorów Smart TV. Użytkownicy mogą korzystać z serii aplikacji dostępnych dla systemu VOD, więc każdy może oglądać ulubione programy w dowolnej chwili. YouTube, muzyka, informacje ze świata, a także prognoza pogody. W telewizorach dostępna jest również funkcja łączności z internetem, pozwalająca użytkownikom na przeglądanie materiałów on-line na dużym wyświetlaczy telewizora.

Odtwarzacz multimedialny umożliwia odtwarzanie plików zdjęciowych, video i muzycznych z nośników USB lub HDD. Zapewnia też możliwość korzystania z konsol do gier, DVD oraz odtwarzacza Blu-ray. Wbudowane Wi-Fi w połączeniu z możliwością odtwarzania multimediów w sieci domowej oznacza, że użytkownicy mogą czerpać z zawartości swoich komputerów bez potrzeby fizycznego podłączania ich do telewizora.

Telewizory dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, białym i srebrno-szarym. Dodatkowo, oprócz portów HDMI i USB, standardowe wejście PC pozwala na przekształcenie ekranu telewizora w duży ekran komputerowy. Wszystkie modele nowej serii wyposażone są w multi-tuner, a system Dolby Digital Plus dba o jakość dźwięku.

W telewizorach nie zabrakło też systemu AMR (Active Motion & Resolution), które zapewniają utrzmanie płynnej częstotliwości odtwarzania, bardzo istotnej np. w przypadku oglądania dynamicznych transmisji sportowych.

Telewizory Toshiba serii L3, D3 oraz W3 będą dostępne na Polskim rynku w pierwszym kwartale 2014 roku.
Toshiba L3 TV:
• Full HD, 1920 x 1080p, wyświetlacz LED
• AMR+ 200 (Active Motion & Resolution)
• Dostępne rozmiary: 12. cm (48”) z LED Edge, 102 cm (40”), 80 cm (32”) dostępne z Direct LED.

Toshiba W3 TV:
• HD Ready, 1366 x 768, wyświetlacz LED
• AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
• Dostępne rozmiary: 8. cm (32”) Direct LED

Toshiba D3 TV:
• HD Ready, 1366 x 768, wyświetlacz LED
• Wbudowany odtwarzacz DVD
• AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
• Dostępne rozmiary: 5. cm (24”) z LED Edge oraz 80 cm (32”) z Direct LED

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)