Nowa seria nawigacji Navigon 40

Nowa seria nawigacji Navigon 40

Nowa seria nawigacji Navigon 40
Źródło zdjęć: © Navigon
19.07.2010 13:41, aktualizacja: 20.07.2010 10:31

Navigon wprowadza cztery nowe modele urządzeń nawigacyjnych serii 40 o nazwach Easy, Plus, Premium i Premium Live. Seria Navigon 40 posiada 4,3-calowe wyświetlacze.

Navigon 4. Plus posiada dwie nowe funkcje - dzięki One-Click Menu, trzy ulubione cele specjalne (POI) mogą być wyświetlone na ekranie za pomocą jednego kliknięcia. Z ekranu zostały usunięte mniej istotne informacje. Można również importować swoje ulubione cele specjalne w postaci pliku CSV, używając do tego aplikacji Navigon Fresh, a następnie przyporządkować je do stworzonych przez siebie grup. Asystent Pasa Ruchu (Lane Assistant) zapewni kierowcy orientację i bezpieczeństwo na drodze, informując za pomocą animacji w czasie rzeczywistym, kiedy trzeba zmienić pas. Zastosowano także funkcje Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań (Reality View Pro) oraz Text-to-Speech.

Obraz
© (fot. Navigon)

Model Premium wyposażono we wszystkie funkcje urządzenia Navigon Plus, a ponadto daje możliwość wykonywania połączeń telefonicznych dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth 2.0. który może nawet rozróżniać połączenia biznesowe i prywatne.

Z kolei najwyższy model serii - Premium Live, daje kierowcy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym. Oprócz wyszukiwania wolnych miejsc na najbliższym parkingu (Navigon Clever Parking Live) czy sprawdzania pogody w miejscu docelowym i na trasie do niego (Navigon Weather Live), udoskonalone zostały informacje o ruchu drogowym - Traffic Live nie tylko informuje na bieżąco o utrudnieniach na autostradach, ale również na drogach krajowych.

Navigon 4. Easy jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców korzystających ze swojego pojazdu sporadycznie, dla których najważniejsze jest dotarcie z punktu A do punktu B.

Navigon 40 Easy z mapami 20 państw europejskich jest dostępny za 599 zł, Navigon 40 Plus z mapami 43 krajów kosztuje 699 zł. Urządzenie Premium jest dostępne za 799 zł, a model ze zintegrowanym modułem Live można kupić za 999 zł. Wszystkie modele pojawią się w sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)