Nowa seria laptopów Dell Vostro

Nowa seria laptopów Dell Vostro

Nowa seria laptopów Dell Vostro
Źródło zdjęć: © Dell
17.03.2010 11:50, aktualizacja: 17.03.2010 16:44

Po sukcesie, jakim okazało się wprowadzenie na rynek wyjątkowo cienkiego i lekkiego modelu Vostro 13, Dell wprowadza serię laptopów Vostro 3000. Dzięki swoim rozmiarom, wadze, wytrzymałości i dobrym parametrom technicznym, takim jak szybki procesor, wydajna karta graficzna i wysoki poziom zabezpieczeń, Vostro jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw - właśnie do tego sektora Dell kieruje swoje nowe propozycje komputerów

Żeby sprostać najbardziej wymagającym klientom, notebooki Vostro wyposażono w superszybkie procesory Intel Core, w tym m.in. czterordzeniowy procesor Core i7 Quad Core w modelu Vostro 3700. Dla tych, którzy wymagają od swoich laptopów poręczności i wysokiej efektywności, idealnym rozwiązaniem jest Vostro 3300 - jeden z najcieńszych na rynku 13-calowych laptopów z wbudowanym napędem optycznym. Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na bycie przykutym do biurka, powinni wybrać Vostro 3400, który oferuje 8 godzinny czas pracy dzięki 9-ogniwowej, opcjonalnej baterii.

Obraz
© (fot. Dell)

Dla celów wideokonferencji, wszystkie laptopy Vostro 300. mają wbudowany kamerę i mikrofon. Modele 3500 i 3700 mogą być wyposażone dodatkowo w ekrany wysokiej rozdzielczości WLED, a model 3700 w kartę graficzną NVIDIA GeForce z 1 GB pamięci. Wbudowane wyjścia HDMI pozwalają prowadzić prezentacje w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki dedykowanemu małym i średnim przedsiębiorstwom zespołowi specjalistów od sprzedaży i pomocy technicznej przedsiębiorcy uzyskują konieczną pomoc w rozwiązaniu problemu lub zakupie nowego sprzętu. Na przykład program FastTrack umożliwia wysyłkę najpopularniejszych konfiguracji w 4. godzin od momentu zamówienia, co znacznie upraszcza zakup nowego komputera w firmie.

Trwałość to kolejna cecha, której klienci wymagają od laptopów. Seria Vostro 3000 może być przykładem w tej kategorii, dzięki wytrzymałemu mocowaniu ekranu i elementach z aluminium, które zwiększają trwałość laptopa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)