Nowa promocja Internetu Domowego LTE w Cyfrowym Polsacie

Nowa promocja Internetu Domowego LTE w Cyfrowym Polsacie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.06.2015 14:09, aktual.: 02.06.2015 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

2 czerwca br. Cyfrowy Polsat wprowadził nową, specjalną promocję Internetu Domowego LTE - Internet Domowy LTE bez limitu danych za 25 zł miesięcznie z rabatem smartDOM. Co więcej, pierwsze 3 miesiące umowy zwolnione są z opłat za abonament. W przypadku, gdy użytkownik nie korzysta z rabatów smartDOM abonament wynosi już 49,99 zł.

Internet Domowy LTE to zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi LTE. Zastosowanie modemu zewnętrznego LTE pozwala zwiększyć zasięg i siłę sygnału poprzez wyeliminowanie tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Montaż na wysokości dodatkowo ogranicza wpływ naturalnych barier, np. wysokich budynków lub wzniesień w okolicy. Modem można zainstalować niezależnie lub zintegrować z istniejącą instalacją antenową telewizji satelitarnej lub naziemnej. Wówczas za pośrednictwem kabla antenowego sygnał trafia do routera Wi-Fi LTE, który rozprowadza go po domu lub mieszkaniu.

W nowej odsłonie oferty klienci zyskają dodatkowo:
• 200 GB dodatkowo w Pakiecie Nocnym za 2,90 zł miesięcznie,
• pakiety: IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI oraz IPLA FILMY I SERIALE przez pierwsze 2 miesiące w cenie abonamentu. Po okresie promocji możliwość rezygnacji lub skorzystania z 3 pakietów za 10 zł/mies.,
• możliwość korzystania z telewizji internetowej IPLA bez naliczania opłat za transfer do końca bieżącego roku

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)