Nowa osoba w "Overwatch". Baptiste jest 30 grywalną postacią

Nowa osoba w "Overwatch". Baptiste jest 30 grywalną postacią

Nowa osoba w "Overwatch". Baptiste jest 30 grywalną postacią
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Grzegorz Burtan
26.02.2019 14:56

Blizzard odsłania kolejne karty. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź kolejnej, 30 już postaci z gry "Overwatch". Bapiste ma haitańskie korzenie, jest medykiem bojowym i dawnym członkiem terrorystycznej organizacji Szpon.

Nie wiadomo jeszcze, jakich umiejętności będzie używać Baptiste na polu bitwy. Wiemy tylko, że jego broń przypomina granatnik, a jego czytnik na twarzy kojarzy się z serią "Dragon Ball". O jego historii wiadomo tyle, że Baptiste w młodości dołączył do organizacji Szpon w pogoni za lepszej jakości życiem. Jednak radykalne metody terrorystów sprawiły, że w końcu zdecydował się odejść. Jednak Szpon nie zapomina o swoich członkach i Baptiste jest na celowniku.

Nie wiadomo, kiedy Batpiste pojawi się w grze. Na razie udostępniono wideo z jego historią i krótką prezentacją. Niedawno gra otrzymała również aktualizację, w ramach której dodano nową mapę – Paryż. Jednak samych detali na temat postaci brakuje. Spekuluje się, że będzie to postać wsparcia, która będzie leczyć jednym zestawem broni i atakował alternatywnym sposobem strzelania. Więcej dowiemy się, gdy zadebiutuje już w grze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)