Nowa opcja na Facebooku. Więcej kontroli w rękach użytkowników

Strona głównaNowa opcja na Facebooku. Więcej kontroli w rękach użytkowników
09.07.2015 16:51
Nowa opcja na Facebooku. Więcej kontroli w rękach użytkowników
Źródło zdjęć: © chip.pl

Facebook wprowadził nowe narzędzia, które pozwalają lepiej dostosować wyświetlane treści do potrzeb i zainteresowań osób korzystających z portalu. Działania te są kontynuacją zmian zaprezentowanych w ubiegłym roku.

Nowa opcja pozwala zaznaczyć określone osoby i strony, które będą wyświetlane w strumieniu jako pierwsze. Pozwoli to użytkownikom samodzielne określić, które treści mają dla nich największe znaczenie.

Dodatkowo, bazując na dotychczasowych preferencjach użytkownika (w tym polubieniach i komentarzach), portal zaproponuje kolejne strony artystów, wydawców czy firm, które mogą być dla niego interesujące.

Aktualizacja wprowadza także listę osób i stron widocznych w Aktualnościach w ciągu ostatniego tygodnia. Jeśli publikowane przez nie aktywności nie są interesujące, lista pozwoli w błyskawiczny sposób wyłączyć opcję obserwowania danego konta.

Nowy sposób kontrolowania Aktualności jest dostępny od 9 lipca dla urządzeń z systemem iOS. Aktualizacja dla urządzeń z systemem Android oraz na desktopy pojawi się w nadchodzących tygodniach.

Zobacz także: Choroba zdiagnozowana dzięki zdjęciu na Facebooku

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Sprzedaż Apple Watch leci na łeb na szyję

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)