Nowa oferta Play Online na Kartę All Inclusive

Nowa oferta Play Online na Kartę All Inclusive

Nowa oferta Play Online na Kartę All Inclusive
Źródło zdjęć: © Play
07.07.2011 11:02

7 lipca 2011 PLAY wprowadza nową ofertę mobilnego internetu na kartę. Oferta obejmuje starter za 9 zł, bonusy za doładowanie i nielimitowany transfer w nocy

Nowa propozycja Play umożliwia nie tylko korzystanie z internetu, ale również tanie rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dzięki temu Play Online na Karte All Inclusive będzie można wykorzystać zarówno w laptopie, smartfonie jak i tablecie.

Koszty połączeń, SMS, MMS i danych

Play Online na Kartę All Inclusive obejmuje dwa nominały starterów: 9 zł z 30. MB na start oraz 19 zł z 1 GB na start. Stawki za połączenia, SMS i MMS do wszystkich sieci wynoszą odpowiednio 29 gr/min, 9 gr/SMS oraz 19 gr/MMS. Stawka podstawowa za transmisję danych w nowej ofercie wynosi 1 gr / 300 kB (dotychczasowa stawka wynosiła 3 gr / 100 kB).

Bonusy za doładowania

Osoby, które zdecydują się skorzystać z nowej oferty Play mogą również liczyć na bonusy za doładowania. Już za 2. zł dostaje się 1 GB na transmisję danych. Doładowanie za 30 zł daje 2 GB, za 50 zł - 5 GB. Jeszcze większe bonusy otrzymuje się za doładowania wyższymi kwotami: 75 zł daje 8 GB i ważność konta 90 dni, natomiast za doładowanie 125 zł otrzymuje się 15 GB ważne 120 dni.

Nielimitowany transfer w nocy i wyższa prędkość

Nowa oferta Play Online na Kartę oferuje również usługę Nocny Transfer, umożliwiającą nielimitowaną transmisję danych w godzinach nocnych: od północy do 09:0. rano. Uzupełnieniem oferty jest usługa Wyższa Prędkość umożliwiająca surfowanie z prędkością do 4 Mbit/s (zamiast do 1 Mbit/s). Obydwie usługi można aktywować wysyłając wiadomość SMS, logując się na stronie 24.play.pl, wpisując krótki kod (USSD) lub też dzwoniąc do Obsługi Klienta lub przychodząc do salonu PLAY. Koszt aktywacji jednej usługi na 30 dni wynosi 10 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)