Nowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm

Nowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm
Źródło zdjęć: © Andrzej Hulimka, WP.PL

02.10.2014 09:53, aktual.: 02.10.2014 16:25

Od 1 października klienci prowadzący działalność gospodarczą za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku otrzymają 5 proc. rabatu na abonament za telefon lub internet w Plusie.

Nowa oferta dla firm powstała we współpracy PlusBanku z operatorem sieci Plus i pozwala na łączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych i daje możliwość obniżania abonamentu za firmowy telefon lub internet w Plusie nawet do 0 zł.

W ramach oferty Mikro Biznes adresowanej do firm z segmentu SOHO PlusBank proponuje przedsiębiorcom rachunek bankowy za 0 zł, bezpłatne usługi takie jak przelewy, wydanie i obsługa karty debetowej oraz bankowość elektroniczną. Klient otrzymuje też bezpłatne przez pierwszy miesiąc wsparcie biura rachunkowego IFIRMA oraz może skorzystać z dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i konkurencyjnej na rynku oferty kredytowej. Dodatkową korzyścią jest możliwość obniżenia nawet do 0 zł abonamentu za telefon lub internet w ofercie Plus dla Firm - za każde 500 zł wydane kartą kredytową PlusBanku klient otrzymuje 5 proc. rabatu na abonament w Plusie. Bonus ten jest dostępny przez cały czas trwania umowy telekomunikacyjnej i może dotyczyć czterech firmowych abonamentów.

Oferta Mikro Biznes pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz biuro rachunkowe IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze można załatwić od ręki.

Nowa oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Klient może w jednym miejscu i w trakcie jednej wizyty otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową oraz wybrać abonament telefoniczny lub ofertę Internetu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)