Nowa oferta internetu w Plusie

Nowa oferta internetu w Plusie

16.04.2012 15:05, aktual.: 17.04.2012 08:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

17 kwietnia startują nowe promocje internetu mobilnego w Plusie. Oferta składa się z 6 nowych taryf, które można dopasować do intensywności korzystania z internetu. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

*17 kwietnia startują nowe promocje internetu mobilnego w Plusie. Oferta składa się z 6 nowych taryf, które można dopasować do intensywności korzystania z internetu. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. *

W ramach abonamentu klient otrzymuje miesięcznie pakiet danych (od 3 do 3. GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach dziennych, czyli od 8 rano do północy. Oprócz pakietu dziennego otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny – 50 GB – dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.

Po wykorzystaniu pakietu dziennego klient ma wybór:

• Zatrzymanie transmisji danych (brak kosztów ponad abonament),

• Dalsze korzystanie z internetu z pełną prędkością i dokładnym rozliczaniem (stawka 2 gr / MB). Oznacza to, że klient po przekroczeniu pakietu zapłaci tylko za to, co wykorzystał dodatkowo. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość pełnego kontrolowania użycia internetu ponad pakiet dzienny: przy podpisywaniu umowy klient ustawia ”Deklarowany limit wydatków”. na internet ponad abonament (do wyboru: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł). Po przekroczeniu dziennego pakietu naliczane są opłaty tylko do wysokości ustawionego limitu.

• W sytuacji zablokowania transmisji danych (z powodu wyczerpania pakietu dziennego lub osiągnięcia deklarowanego limitu wydatków), można dalej korzystać z transmisji poprzez ustalenie „Extra limitu”. Możemy ad’hoc zwiększyć limit o kwotę: 1. zł, 25 zł, 50 zł lub 100 zł.

Wraz z ofertą startują nowe taryfy telekomunikacyjne o nazwie „Internet Mobilny”.

Szczegóły nowej oferty:

Obraz

W ramach nowej oferty dostępna jest również promocja „testuj”. – klient ma możliwość przetestowania internetu mobilnego oferowanego przez Plusa przez siedem dni. W przypadku rezygnacji z oferty, klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. W takim przypadku jedyną opłatą za testowanie jest opłata aktywacyjna 19 zł brutto, która jest niezależna od wybranej taryfy. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie będą mogły ponownie skorzystać z promocji „testuj”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także