Nowa odsłona NaviExpert w sieci Plus

Nowa odsłona NaviExpert w sieci Plus

Nowa odsłona NaviExpert w sieci Plus
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.12.2011 15:18

Od dziś mobilna nawigacja NaviExpert jest dostępna dla klientów sieci Plus. W wyniku współpracy z operatorem powstała wersja dedykowana NaviExpert Plus, dzięki której abonenci sieci Plus mogą korzystać z nawigacji samochodowej, pieszej i komunikacją miejską. W wersji dostępne są znane funkcjonalności NaviExpert - omijanie korków, remontów i utrudnień oraz system ostrzeżeń o ograniczeniach prędkości, fotoradarach i miejscach częstych kontroli drogowych.

Użytkownicy mogą korzystać z NaviExpert Plus przez pierwsze 7 dni za darmo. Następnie, w modelu subskrypcyjnym, miesięczna opłata za korzystanie z nawigacji wyniesie *9 zł netto. *

NaviExpert Plus to osobista nawigacja GPS, która umożliwia dokładną lokalizację adresów i użytecznych miejsc (POI –. ang. points of interest), takich jak stacje benzynowe, apteki, kina wraz z aktualnym repertuarem, restauracje etc. Aplikacja co 5 minut aktualizuje również dane o korkach oraz modyfikuje trasę uwzględniając dynamicznie zmieniającą się sytuację na drogach. System Community Traffic w trybie ciągłym przetwarza dane i jeżeli zmiany w natężeniu ruchu mają wpływ na przebieg trasy, nawigacja automatycznie ją skoryguje, tak aby użytkownik mógł dotrzeć optymalną drogą do celu z pominięciem korków i utrudnień.

W chwili obecnej nawigację można zainstalować w ponad 300 modelach telefonów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)