Nowa odsłona antywirusa Panda

Nowa odsłona antywirusa Panda

27.06.2011 12:04, aktual.: 27.06.2011 12:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających 2012, przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm. Nowe rozwiązania wyposażono w technologię Kolektywnej Inteligencji, która według producenta ma zapewnić natychmiastową reakcję na najnowsze zagrożenia.

Nowe wersje oprogramowania dotyczą wersji Panda Antivirus Pro 2012. Panda Internet Security 2012, Panda Global Protection 2012 oraz Panda Internet Security 2012 for Netbooks. Wszystkie rozwiązania będą dostępne w sprzedaży od 1 lipca 2011 r.

Produkty z serii 201. zapewniają ochronę w czasie rzeczywistym przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami, bazując na wiedzy i doświadczeniu użytkowników za pomocą opartej na przetwarzaniu w chmurze technologii Kolektywnej Inteligencji opracowanej przez Panda Security.

Obraz
© (fot. Panda)

Każdego dnia laboratorium techniczne PandaLabs otrzymuje do analizy ok. 9. tys. nowych plików. Blisko 73 tys. z nich to nowe odmiany złośliwych kodów, które Kolektywna Inteligencja analizuje, klasyfikuje i neutralizuje w 99,4% przypadków. Kolektywna Inteligencja stale podnosi poziom ochrony i oferuje szybszą reakcję na ataki najnowszych złośliwych kodów, dzięki zbieraniu informacji o zagrożeniach od światowej społeczności użytkowników programów Panda Security.

W najbardziej zaawansowanym produkcie, jakim jest Panda Global Protection 2012. zastosowano między innymi Panda Safe Browser (wirtualna przeglądarka), która zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i prywatność w internecie, w szczególności w środowiskach Web 2.0, takich jak serwisy społecznościowe. Wersja ta umożliwia również użytkownikom szyfrowanie plików i folderów prywatnych w celu zapobiegania kradzieży danych osobistych, bankowych i finansowych oraz cennej zawartości wszelkiego rodzaju multimediów. Rozwiązanie posiada także firewall z ochroną w sieciach WiFi, szczepionki USB Vaccine do ochrony urządzeń przenośnych, filtry informacji poufnych do ochrony danych osobistych, czy funkcję archiwizowania i przywracania systemu oraz optymalizacji wydajności komputera.

Sugerowane ceny brutto rocznej licencji na jedno stanowisko wynoszą:
Panda Antivirus Pro 2012 - 99,00 PLN
Panda Internet Security 2012 - 119,00 PLN
Panda Global Protection 2012 - 149,00 PLN
Panda Internet Security for Netbooks - 99,00 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także