Nowa myszka na palec

Nowa myszka na palec

Nowa myszka na palec
Źródło zdjęć: © WP.PL
13.07.2008 17:43, aktualizacja: 13.07.2008 21:21

Korzystanie z TouchPada w komputerach przenośnych na dłuższą metę nie jest wygodne i efektywne. Zobacz nowy sposób na sterowanie kursorem myszy, zaprojektowana z myślą o...

Podczas pracy przy komputerze bardzo duże znaczenie ma ergonomia. Korzystanie z TouchPada w komputerach przenośnych na dłuższą metę nie jest wygodne i efektywne. Jeśli szukamy nowego sposobu na sterowanie kursorem myszy zainteresować nas może zaprojektowana specjalnie z myślą o użytkownikach notebooków, bezprzewodowa mysz optyczna - _ 3D Optical Computer Wireless Finger Mouse _.

Wyglądem zupełnie nie przypomina ona standardowych myszy komputerowych. Aby z niej korzystać należy założyć ją na palec wskazujący. Działa ona niemal na każdej powierzchni (za wyjątkiem szkła) takiej jak drewno, obudowa laptopa, ubrania, skóra. Może być także stosowana jako bezprzewodowy pilot podczas prowadzenia multimedialnych prezentacji, szkoleń, seminariów itp. Ciekawostką jest to, iż aby sterować kursorem myszy nie musimy odrywać rąk od klawiatury.

Precyzyjne ruchy wskaźnika _ Finger Mouse _ gwarantuje sensor optyczny o rozdzielczości 100. dpi. Mysz działa w technologii bezprzewodowej (zasięg do 15 metrów) i posiada wbudowany, ładowany przez port USB komputera, litowo-jonowy akumulator 3,7V o pojemności 230mA.

Cena: _ 41,99 dolarów _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)