Nowa mikrowieża Philips DCM3100

Nowa mikrowieża Philips DCM3100

Nowa mikrowieża Philips DCM3100
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
23.05.2012 12:27, aktualizacja: 23.05.2012 14:58

Philips zaprezentował nową mikrowieżę DCM3100. Umożliwia ona ładowanie iPoda lub iPhone’a i odtwarzanie z nich muzyki. Nowa mikrowieża Philips pozwala na odtwarzanie plików MP3 i WMA z płyt CD oraz nośników podłączonych przez MP3 Link i USB Direct

Podstawka dokująca umożliwia podłączanie iPhone’a lub iPoda bezpośrednio do zestawu umożliwia jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie urządzenia. Mikrowieża posiada również wbudowany korektor, który reguluje poziom dźwięku o wysokiej i niskiej częstotliwości.

Dzięki złączu MP3 Link (wejście liniowe 3,5 mm) możemy do mikrowieży podłączyć również odtwarzacze MP3 innych producentów niż Apple. Nie zabrakło również typowej opcji odtwarzania zawartości z nośników podłączonych do portu USB.

DCM 310. posiada również wbudowany tuner FM, który pozwoli na automatyczne dostrojenie stacji radiowych i wyświetli nadawane przez nie komunikaty, dzięki obsłudze RDS. Radio pozwala na zapamiętanie do 20 stacji. Mamy również możliwość podłączenia zewnętrznej anteny.

Philips zastosował w swoim produkcie mylarowy głośnik wysokotonowy. Główny głośnik jest dwudrożny, z systemem Bass Reflex. Wieża zapewnia również budzenia za pomocą utworów z płyty CD, urządzenia USB, radia, lub z iPoda.

Cena: 77. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)